Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Facebook marketplace-en hogy...

Facebook marketplace-en hogy szoktátok kiszűrni a gyanús vásárlókat?

Figyelt kérdés

Árulok épitkezésről megmaradt elemeket, amiket máshol sajnos nem nagyon lehet eladni(jófogás, marketplace).


Olyan elemekről van szó, amikben nagyon nagy a réztartalom, szóval sejthetitek, hogy felkelti bizonyos emberek érdeklődését.

Viszont én drágábban adom, mint amit kaphatnának érte a méhben, tehát nagyon rosszat feltételezek, amikor ilyen emberek betalálnak.


Félek, hogy megjlenennének 5-6an, mint autóvásárlásnál, és jóformán "elvinnék" ingyen tőlem ezeket..


Amit szoktam, ha nincs profilkép, átnézem az ismerősöket, és ugye abból elég sokat le lehet már szűrni.. és letiltom egyből.


Szerintetek paranoiás vagyok?



2021. szept. 27. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Rasszizmus ide vagy oda, szerintem jol csinalod.
2021. szept. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sose hívd a saját házadhoz, ne tudják, honnan kell lopni. Ha meg egyedül vagy otthon, ki is nyírhatnak. Találkozzatok egy bevásárló központ parkolójában. Ott meglopni sem tudnak, mivel sok az ember, ha meg összevernének biztos vannak emberek, akik megmentenének.
2021. szept. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
87%
Milyen elemek ezek: radiátorok és csapok? a jofogáson és a magyar hirdetésportálok nagy részén sajnos így működik.A magyarban van egy olyan mentalitás hogy minden ingyen kell, aztán meg csinálnának belőle jó pénzt.
2021. okt. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért nem vaterára töltöd fel inkább? Ott ellenőrizve vannak a vásárlók és az eladók is, és mindkét fél biztosítva van (kártérít a vetara, ha bármi gáz van). Szerintem jobban megéri, mint azon parázni, hogy mikor rabolnak ki. 😉 Október óta ingyenes a feltöltés, szerintem még tart egy darabig.
2021. nov. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Közben rengeteg dolgot eladom azóta fb-n, letiltom a gyanyús alakokat egyből, és a normálisan kinézőeknek visszaírok
2021. nov. 3. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!