Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi a teendő?(tippmix!)

Ilyenkor mi a teendő?(tippmix!)

Figyelt kérdés

09.19-én hajnalban töltöttem fel pénzt több különböző simkártyáról tippmixre, 54ezer ft értékben, a pénzeket levonta, meg is tudtam tenni egy fogadást, (ami bejött, így 100ezer ft a belső egyenlegem) , aztán észleltem hogy a fiókom le lett zárolva. Egyből. 09.20án irtam a ZRT-nek, ott bekértek tőlem pár adatot, és 3 napja már nem válaszolnak, de viszont kijelentették hogy a kivizsgálás folyamatban van. Ez kb mennyi időig húzodhat el?


Mellesleg, 50ezer ftot szombaton kifizetésre küldtem, az sem jött meg hétfőre mert hát lelett zárolva a fiók, gyakorlatilag 150ezer FT van fent.


Esetleg akinek van egyéni tapasztalata, ehhez hasonló élménye, ha gondolja írja le!


(egyébként 24.én ezt írták utoljára, azóta semmi válasz!: Tisztelt Fogadónk!



Tájékoztatjuk, hogy az Önhöz köthető fogadói fiókban kezdeményezett adatellenőrzés folyamatban van. A kivizsgálás eredményéről írásban fogjuk értesíteni, annak lezárását követően. )



2021. szept. 28. 12:57
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Nem negatív a mérlegem :P.

Nem,nem mindegy mert ez valakinek 1 havi bére pl. És pont most vennék 1-2 dolgot.

2021. szept. 29. 20:29
 12/17 anonim ***** válasza:
Van telefonszámuk, hívd fel őket.
2021. szept. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Fel hívtam. Aztmondta az ügyfélszolgálatos kellene benne lennie az emailben határidő, de mikor mondtam hogy nincs, Ő is meglepődött. És aztmondta 30nap az a max, de gondolom ez előtt kapok érdemi választ
2021. szept. 30. 02:07
 14/17 anonim ***** válasza:
Hogy lehet simkartyarol feltolteni oda?
2021. okt. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
MCOM Telekom befizetés
2021. okt. 3. 01:34
 16/17 anonim válasza:
Mi lett végül?
2022. máj. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Ahogy majdnem letelt a fél év, előtte pár nappal oldottak fel. Visszakaptam a 150ezrem
2022. jún. 28. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!