Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jùniùsba vègeztem a közèpiskol...

Jùniùsba vègeztem a közèpiskolàval ès online jùliùs vègèn küldtem a kèrt papìrokat(csak ott lehetett),hogy megkapjam a munkanèlküli segèlyt mint àllàskereső szemèly Visszajelzèst nem kaptam,kellett volna?Oktòber eleje ès mèg pènzt se:/

Figyelt kérdés

#Somaj
2021. okt. 4. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem segély, hanem díj, és csak annak adnak, akinek jár. Pár évet dolgozni kell előtte, bejelentve.
2021. okt. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Nem létezik munkanélküli segély, egészen elképesztő, hogy azt sem tudod, mit igényeltél. Álláskeresési járadék van, az kaphat, aki az igénylést megelőző 3 évben legalább 360 napot dolgozott.
2021. okt. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hülye,tudom mit igènyeltem
2021. okt. 4. 16:39
 4/6 A kérdező kommentje:

,,Tisztelt 2021-es vègzős diàk!


Jelentkezz be mint munkahely kereső szemèly,függetlenül attòl,hogy sikeresen èrettsègiztèl-e vagy sem..

.,,

2021. okt. 4. 16:45
 5/6 A kérdező kommentje:

Jàrtak az iskolànkba is,nem tudom hol laktok de Romàniàba igènyelhetsz 6hònapig munkahely kereső szemèlykènt(ha ìgy èrthető) pòtlèkot

Nem sok pènzt de kapsz

Olyanok vàlasza èrdekel aki jàrtass ebbe! :)

2021. okt. 4. 16:47
 6/6 anonim ***** válasza:
81%

Cicamókus, ha Romániáról beszélsz, akkor talán oda legközelebb, mert tudod, ez egy magyar oldal, itt alapértelmezettként az ember a magyar szabályokat írja le. Magyarországon nincs munkanélküli segély.


"Jelentkezz be mint munkahely kereső szemèly" - ebből egyébként nem derül ki, hogy mi az ellátás neve.

2021. okt. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!