Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hová érdemes költözni,ha az...

Hová érdemes költözni,ha az ember Ausztriába akar ingázni?

Figyelt kérdés
Szombathely,Győr,Sopron?

2021. okt. 5. 19:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kérdező vedd elő a térképet, aztán nézzz szét rajta:

- melyik magyar város vagy település van a legközelebb a határhoz

- melyik magyar településhez vannak közel más osztrák városok és így munkalehetőségek..

2021. okt. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Sopron már szarásig van.

Én Soproni vagyok, és ami az elmúlt 8-10 évben itt zajlik, mind az élet mind az árakkal.


Szerintem aki idejön az vagy nem tudja mi a helyzet, vagy hülye. De önként vállalni ezt a mindennapi tömény szopást és heringpartit, annak gratulálni tudok.


2 hete munkatársért elmenni és felvenni egyetlen kilóméterke volt 20 perc... Már féluton lehettem volna Bécs fele komolyan.

Még helyismerettel és röviditésekkel is tömény szopás mniden egyes nap.


Szerintem ide aztán nem éri meg jönni, de komolyan. 10 éve aranybánya volt, most már hányinger. Örülsz, ha az albérletet még forintba fizetheted olyan pofátlanság lett itt úrrá.

2021. nov. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!