Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik az a piac ahol érdemes...

Bagolyány kérdése:

Melyik az a piac ahol érdemes árulni a saját festményeimet? Lehetőleg Budapest közelében maradva.

Figyelt kérdés
Még érdekelne hogy kell e valami engedély az árusításhoz és hogy kell e asztalt széket vinni ilyen kis saját standot.
2021. szept. 25. 15:31
 1/6 anonim válasza:
0%

Van egy haverom átveszi bizományiba az ilyeneket.

500 ft db-onként.

Ha sikerül eladni, a százalék alku tárgya, amit az értékesítés után kap a festő.

2021. szept. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
Facebook piac, szoktam látni ott is festményeket , azt nem tudom hogy meg is veszik, de egy próbàt megér.
2021. szept. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Piacon nem érdemes. Én is árultam a képeimet régebben, mikor meg voltam szorulva. Sokan odajöttek érdeklődni, meg mondták hogy milyen szépen festek, de szinte fillérekért keltek el a festményeim. Többet sajnos voltak hajlandóak adni. Sőt, még sokallták is azt az 1-2 ezer ft-ot is. Egy másik árus, meg egyenesen fel volt háborodva, hogy 5000-et merészelek kérni egy 40x50 -es festményért, azt mondván, hogy pesten zsűrizett festményt lehet kapni ennyiért, vagy olcsóbban.
2021. szept. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Célszerűbb lenne egy kiállítást szervezned, ha nem is nagy volumenűt. Akkor több ember megjelenhet ott, akár műértő is, és sikeresebb lehetnél, mert pl.: valaki felfigyel rád, vagy épp nem áron alul tudnád eladni a képeket.
2021. szept. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Budapest kornyeken maradva :)))


Szerintem engedd el a temat, nagyon messzirol indulsz es latszik fogalmad sincs a piacrol. Ajanlom a mekit a muveszet helyett

2021. szept. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor segithetnél ha már ilyen okos vagy.
2021. szept. 26. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!