Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A férjem pár hónapja elköltözö...

A férjem pár hónapja elköltözött. Most válunk. Visszamenőleg hol tudom kérni a gyerektartást?

Figyelt kérdés
Nem fizetett semmit pedig már 4hónapja elköltözött.
2021. okt. 6. 05:57
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Vagy ezt csak akkor tudom kérvényezni ha már elváltunk?
2021. okt. 6. 05:58
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Hivatalosan igen, akkor. Mindamellett amíg házasok vagytok, kötelessége (lenne) anyagilag (is) gondoskodni a gyerekről/gyerekekről.
2021. okt. 6. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
A valoperrel együtt nyilvánvalóan gyermekelhelyezési pert is indítasz. Abban kérhető a tartásdíj visszamenőleg 6 hónapra. Nyilván ha a beadás pillanatában csont hónapja vagytok külön, akkor 4 hónapra visszamenőleg kéred. Fizetnie viszont csak az ítélet jogerőre emelkedésétől kell, ami lehet akár egy év is. Viszont, ha van ügyvédje és az elég értelmes, akkor javasolni fogja neki, hogy már most is fizessen valamennyit.
2021. okt. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%

Off téma:

Aztán csodálkoznak, hogy a nők nem szülnek. Ilyeneket olvasva nem hozzák meg a kedvemet/kedvünket... :)

2021. okt. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
7%

4

Mert te csak azért szülnél hogy pumpolhasd az apukát?

2021. okt. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
12%
Egy üzlethez két fel kell.
2021. okt. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
5-ös mit nem értesz azon, hogy egy szemét férfinak mi nők bizony inkább nem szülnénk? A gyerektartás a GYEREKNEK kell, mert egy anyuka általában nem magának szüli a gyereket, kéne az apa támogatása is.
2021. okt. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

7

Jah csak általaban nema gyerekre van elköltve.

2021. okt. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
8, azt vezesd le nekem, hogy havi 20-35k hogy van másra költve, ha a gyerek nem jár pucéran és kap enni? Vagy te nem járták boltban mostanában?
2021. okt. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31%

4: bárcsak ne kellene harcolni, hogy nem kell gyerek. Ne kelljen hallgatni "jóvan ha te nem csinálsz nekem gyermeket akkor csináltatok mással" és hasonló szövegeket 30 feletti nőknél.


Szóval jelzem, nagy százalékban NEM a férfiak akarnak gyereket.

2021. okt. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!