Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » MPL csomagautomataba valo...

MPL csomagautomataba valo feladasnal mit takar az 50x31x35 os méret? Hosszuság, magasság ,szélesség?

Figyelt kérdés

A posta oldalán olvastam ezt a kérdést.


'Azt olvastam, hogy az automatába címezhető csomag maximális mérete 50x31x35 cm lehet. Feladhatok 40x40x6 cm-es csomagot?'


Mert arra gondoltam, ha megforditjak a csomagot ,beleférne a kérdezonek, hacsak nem a a magassaga a kozepso érték.


2021. okt. 10. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szélesség, hosszúság, magasság. De forgatható a csomag, szóval igazából mindegy, ha valamilyen módon egyik sem haladja meg ezeket. Mivel akárhogy forgatod, a 40x40x6 nem fog beférni, így ezt sajnos nem tudod feladni.
2021. okt. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kieg.: esetleg ha malacod van, ferdén befér, de én nem kockáztatnám be, mert ahhoz ki kell fizetni a feladási díjat, hogy kinyíljon és belepróbáld, aztán ha nem megy bele bukta.
2021. okt. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem én akarom a 40x 40 x 6 cm es csomagot feladni...mimnt irtam is, a posta oldalan olvastam ilyet.


De erdekelt hogy pontosan melyik méret mit takar.

2021. okt. 10. 10:23
 4/7 A kérdező kommentje:
Én postan adtam fel a vevo kérésere postaautomataba csomagot.De makom lehetett,mert nézegette vonalzoval, pont belefert ezek szerint,mert nem kekeckedett...
2021. okt. 10. 10:24
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy, hogy melyik méret melyik, mert a dobozt el is lehet fordítani. De ha a csomagautomata két legnagyobb dimenziója 50 és 35, akkor a 40x40 nem beleférni, akárhogy forgatod.
2021. okt. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%

ezen a kérdésen sírok:DD



pubi a doboz nincs rögzitve igy a méretei változnak ahogy mozgatod


Vágod ugye?.D

2021. okt. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolso orulok hogy jol szorakozol, utolso, mar megerte kiirni.

En meg azon sirok, hogy NEM EN AKAROK 40 X AKARHANY CM ES DOBOZT FELADNI.

En is a posta oldalon olvastam.

Amugy nem tudom, miert nevetseges a kerdes, de mindegy, hagyjuk...

2021. okt. 11. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!