Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Öröklés esetén mennyi lehet a...

Öröklés esetén mennyi lehet a közjegyzői díj?

Figyelt kérdés

Édesanyám júliusban hunyt el. Volt vele egy szerződésem amelyben 7,5 millió volt értékben foglalva, mint ingó és ingatlan vagyon. Ha kijönnek felértelik mondjuk 10-re akkor azt fogják alapú venni? Ebben az esetben mekkora közjegyzői díjra számíthatok? Tudom sok mindentől is függ, de az embernek a zsebében nem lapul mindig pár száz ezer forint ezt lehet részletre? Vagy ott azonnal kell kifizetni? Ha én vagyok az egyedüli örökös, de vannak más tesóim akkor is nekem kell mindent kifizetni?


Sosem voltam még ilyen helyzetben és jól jönnének olyan emberek tapasztalatai akik már sajnos ezen túl estek.


Előre is köszönöm szépen a válaszaitokat!



2021. okt. 11. 14:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!