Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nyert már valaki e-sorsjegyen?

Nyert már valaki e-sorsjegyen?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék, mert soha nem láttam, vagy hallottam, hogy e- sorsjegyen nyert volna e bárki is. Én játszottam párszor, de totál olyan érzésem, hogy csalás. Azt gondolom, hogy az algoritmus úgy van kitalálva, ne lehessen nagyot nyerni csak kisebb összeget, azt is ritkán. Szerintem felismeri, hogy ki az akit lehet fejni, add az elején 300, 500 forintos nyerést azután sorba vesztés..


Szóval nyert valak e sorsjegyen, ha igen mennyit?



2021. okt. 12. 10:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Jé, a sorsjegy átbaszás? Mik vannak...

Le van írva a papír alapúra is, hogy kevesebb a nyeremény, mint az összes eladható papír értéke.

2021. okt. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az e-sorsjegyeket hivatalosan nem manipulálhatják így, ha egy megbízható kereskedőről van szó. Ennek akkor lenne érdemi relevanciája, ha valaki írna egy programot, ami ugyanazokkal az arányokkal dolgozik, mint az eredeti, és bebizonyítaná, hogy a saját programjában sokkal többször nyert.


Egyébként inkább mással szoktak "trükközni". A Lottoland pl. elég megbízható, de jó marketing van mögötte. Sokszor ad ingyen olcsó sorsjegyeket más vásárlás mellé, viszont nagyon nehéz lenne megmondani, melyik sorsjegyen van a legnagyobb nyerési esély. Ugyanis tegyük fel, van egy 100 Ft-os sorsjegy, ami 3:1 nyerési esélyű. Ez tök jó, mert elméletileg 3-ból 1 tuti nyer. Csak az a nem mindegy, hogy mennyit. Mert míg a Szerencsejáték Zrt. általi sorsjegyeken nyerés esetén a legrosszabb esetben is a sorsjegy árát nyered vissza, addig pl. a Lottoland sorsjegyei esetében ezek jóval kisebb összegek is lehetnek. Ezáltal a nyerési arány azt az érzetet kelti, hogy sokat nyerhetsz, és valójában lehet, hogy mindegyikkel nyerni is fogsz, de összesen nem nyersz vele annyit, amennyit ráköltöttél.

2021. okt. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nekem az tűnt fel, hogy míg a papír alapú sorsjegyet vettem sokkal többször nyertem mint itt az e sorsjegyen. Várom azok jelentkezését akik nyertek e sorsjegyen, mert a papír sorsjegyenrol már hallottam, de online még nem hallottam es nem is olvastam ahol. (Magyarországon értem)


A lottolandrol en is hallottam, es igen ott az növeli a nyerési esélyt, hogy sorsjegy árának töredékét is vissza lehet nyerni...

2021. okt. 12. 16:11
 4/12 anonim válasza:
100%
Én még 1000 forintnál többet soha nem nyertem e-sorsjegyen.
2021. nov. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Jus84 válasza:
71%

Én hónapok óta "tesztelem" az E-sorsjegyet.. Talán 10e ft volt a legmagasabb összeg amit 1 alkalommal kapartam.

Feltételezem amúgy h mivel regisztrált módon tudunk csak játszani, ez a rendszerükben olyan mintha egy folyószámlád lenne, a rendszer látja a befizetéseidet, vásárlásaidat, nyereményeidet, vagyis látja időarányosan az egyenlegedet. Ha te már nem is tudod, h hónapok alatt mennyi pénzt játszottál meg, vagy nyertél vissza, a rendszer tudja, és ez alapján enged nyerni! Néha becsúszhat egy motiválóbb kis nyereményösszeg, de máskor meg visszaforgatod és nem nyersz semmit. Jelenleg is mínuszban vagyok... Nagyobb nyeremény sosem volt... Ja, és a próbajáték... Na azt engedjétek el,az a kedvcsináló szerencsedrog,megtévesztő nagyon!


Bízom benne h legközelebb vmi nagy nyereményről számolhatok be. 🍀

2022. jún. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Szerintem a szolgáltatónak teljesen mindegy, ki mennyit nyer. A leírtakat vállalja, ráadásul ebben az esetben több a náluk maradó befizetés, mert nem kell legyártatni x millió jegyet, szállíttani, eladni. Ez mind mind pénzbe kerül. Egyszer megirják a programot, ennyi költségvonzata van.
2023. júl. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Marcselló 70 válasza:
75%
Az az észrevételem,hogy az e sorsjegy nem nyerõ! Elején ad pici 1000-2000 forintot utánna veszítesz végig.A próbajáték csak csalogatás,hogy játsz mert ott lehet nyerni de nem valós.Amit boltba veszel azzal inkább nyersz! Tapasztalat!
nov. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én 1x sem nyertem online, még mutatóban sem...pedig nem gyengén tolom.
dec. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Nec válasza:
Az a fura hogy ha sok kihagyás után az első mindig nyer(legalább 3* volt ilyen).. Persze max 500 ft...de utána mindegy mennyit játszok,nem nyer...aztán megint 1-2 hónap kihagyás, első szelvény nyer, utána semmi...
dec. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Marcselló 70 válasza:
Nagyon fura,és sántít a próba játék csak etetés az e-sorsjegyeknél!😂Nekem is az a tapasztalatom,hogy papír alapun már nyertem nagyobb összeget,de az e-sorsjegyen még nem!Elöszőr enged egy picit nyerni,és utánna végig vesztés!😮
jan. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!