Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nyert már valaki e-sorsjegyen?

Nyert már valaki e-sorsjegyen?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék, mert soha nem láttam, vagy hallottam, hogy e- sorsjegyen nyert volna e bárki is. Én játszottam párszor, de totál olyan érzésem, hogy csalás. Azt gondolom, hogy az algoritmus úgy van kitalálva, ne lehessen nagyot nyerni csak kisebb összeget, azt is ritkán. Szerintem felismeri, hogy ki az akit lehet fejni, add az elején 300, 500 forintos nyerést azután sorba vesztés..


Szóval nyert valak e sorsjegyen, ha igen mennyit?



2021. okt. 12. 10:33
1 2
 11/12 anonim válasza:

Érdekes kicsit. Kipróbáltam vettem pár Fáraók kincsét, eleinte volt, hogy 3x egymás után nyertem pár száz ft ot, utána vettem még vagy hármat meg vagy 2-3 Black Jacket, utána egy fillért sem nyertem. Szerintem jobb a papír alapú, ott szerintem nagyobb esély van.

Az előttem írók jól mondják, elején van egy beetetés kis nyereményekkel,hogy motiváljon, utána viszont ha 10-et is vennél, akkor se lenne semmi rajta. Jó szerencsére nem buktam sokat, 1500-2000 ft kb, nem szoktam nagy tételben játszani, és játszani is csak nagyon ritkán. De ha esetleg nagy tétekben játszanál, nem ajánlom az e-sorsjegyet

febr. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A szerencsejátékoknak ez a mérgezőereje. Ha nem tudod abbahagyni amíg még keveset vesztettél, akkor nagy szarba kerülhetsz. Az esetek többségében ha az emberek nyernek is valamennyit a szerencsejátékokon, sokkal többet nyernének, ha megtartják maguknak a pénzt. Minél többet ölsz bele, annál kevesebb esély van arra, hogy azt a pénzt visszanyerd.

A lottoland oldalon ezt egész jól nyomon lehet követni. Évek alatt 50 ezer Ft-ot öltem szerencsejátékba, és 30 ezer Ft-ot nyertem. Egyszer-egyszer örültem annak a nyereménynek, de valójában jól látszik, hogy összességében nem nyertem vele semmit. Legnagyobb nyerési esély talán a fogadásokon van annak, aki minimális szinten ért hozzá (mondjuk a focihoz). A kezdők szerencséje nálam több alkalommal sem vált be, de a taktika sem, hogy tegyél élő játéknál a legkisebb szorzóra, mert az be fog jönni.

febr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!