Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 28 ezer forint alatt valóban...

28 ezer forint alatt valóban nem kell visszafizetni a jogalap nélkül felvett nyugdíjat, hallott erről már valaki?

Figyelt kérdés
Árvaellátás keretében már jogalap nélkül vettem fel 24 ezer forint ellátás. Felhívtam a nyugdíjfolyósítót hogy hova utaljam vissza és azt mondták nem kell vissza utalni mert 28 ezer forint alatt nem követel vissza semmit a Nyugif senkitől. Ez elég furcsa hallot már más is erről?

2021. okt. 18. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Hát szerintem a nyugdíjfolyosítónál dolgozó személyzetnél nem képzettebbek a gyakoris válaszolók. :D
2021. okt. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért vagyok bizonytalan mert múlt héten már telefonáltam egyszer és akkor azt mondták vissza kell fizetni. Ma csak azért telefonáltam mert nem voltam biztos benne melyik számlaszámra kellene utalni és ma egy másik ügyintéző mondta a fent leírtakat.
2021. okt. 18. 23:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Öreganyámnak vissza kellett fizetni még 1600Ft-ot is és miután befizette a csekket a kövi hónapban annyival kevesebb nyugdíjat kapott, duplán került visszafizetésre. Mivel sok macera lett volna a visszakapásával, hagytuk a fenébe.
2021. okt. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!