Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nincs a levél a nyomkove...

Miért nincs a levél a nyomkovetesben?

Figyelt kérdés

Tegnap a férjem feladott egy fontos postaszolgalati levelet, nyilván ajánlva. Én is postán dolgoztam júliusig, tehát teljesen tisztában vagyok vele, hogy hogy kell azt helyesen felvenni. Hazajött a férjem és látom, hogy a szelvény kézzel van megírva és van rajta egy pecsét. Ez csak akkor fordulhat elő, ha a gép begyuri a szelvényt, de ez egyáltalán nem volt összegyűrve. Tehát szépen kézzel megírta a kolléga , lebelyegezte és nem vette fel rendesen a levelet a gépen ahogy kell, gondoltam. Rá is kerestem a nyomkovetesben, persze, hogy nincs rá találat. Mondtam a férjemnek, hogy visszamegyek én, de a 2 hetes babankkal vagyok itthon, nyűgös volt, etettem. Visszament ő, és képesek voltak neki azt mondani, hogy majd mától fog a nyomkovetesben látszani. Szimplán hülyének néznek. Természetesen ma sem látszik semmi, és borzasztóan dühös vagyok, egyrészt mert tényleg nagyon fontos a levél, másrészt, mert ilyenek dolgoznak a postán és ezek alapján ítélnek meg minket, hogy meghaladja a képességet egy postaszolgalati levél helyes felvétele.

Tehát a kérdés szerintetek bizhatok abban, hogy a levelem célt ér ettől függetlenül?



2021. okt. 21. 11:17
 1/1 BlackSword ***** válasza:
Szolgalatit csak tömegesbe lehet felvenni, de pm-be írd meg az azonosítót, ránézek...
2021. okt. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!