Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Binance-en kripto stakelés...

Binance-en kripto stakelés biztonságos?

Figyelt kérdés
Cardano (ADA)-t szeretnék stake-elni. Ha binance-n az EARN-ön belül kikeresem az ADA-t, látom hogy 7,79% APY-val tudom lekötni 60 napra (gondolom 1 év után hoz 7,79%-ot ha mindig ujra stake-elem). Itt csak rákattintok hogy stake, és bármikor megszakíthatom utána? Van bármilyen kockázata azon túl, hogy tőzsdén tartom a pénzem, és nem cold walleten? Itt kicsit többet fizet, mintha mondjuk yoroin keresnék egy pool-t.

2021. nov. 1. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Annyira biztonsagos, amennyire az oldalt tartod annak. Ha nem bízol a binance cégben, akkor ne tartsd ott. Ha bízol bennük h nem tünnek el egyik naporól a másikra a pénzeddel, akkor az.
2021. nov. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De csak kattintani kell es kesz a stake, aztan meg unstake es annyi? Nem lehet mellékattintani és bukni a dellát? :D
2021. nov. 1. 12:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem

Én axs-t szoktam stakelni. Eddig sosem unstakeltem, de ha van olyan opció akkor igen annyi. Abban az esetben max nem kapod meg a kamatot, de nyilván a tőke a tiéd

2021. nov. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha le akarom kötni, és a lekötésnél azt írja hogy "Locked", akkor azt nem fogom tudni kivenni, amíg nem jár le a (ebben az esetben) 60 nap?
2021. nov. 3. 09:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen
2021. nov. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!