Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » INLOCK vélemény, biztonságos?

INLOCK vélemény, biztonságos?

Figyelt kérdés
2021. okt. 30. 11:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Variance.hu

Voltam eloadason, pizza napon is, telegram csoportba is benne voltam, oszinten en csak a multik hive vagyok. Altokba se hiszek, nem is tartok, szoval ez miattszoba se jott. Ami nekem ellenszenves volt meg az, az az alkalom volt amikor az egyik talalkozon mind akartak h kossem le a bitcoinjaim naluk... Csak tudod amikor 1000-2000 szazalekokat megy a bitcoi befektetesed akkor nem hajolsz le minimalis profitert ugy hogy ezzel egy magyar ceg kripto valutajaval kockazatot vallalsz... Ez utan jott az inlock hack is... Szoval nekem nagyon nem oke.

2021. okt. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Előző hozzászólónak:

az Inlock-ot sosem hackelték meg.

Az ILK smartcontracttal volt probléma amit azonnal javítottak kár pedig egy felhasználót sem ért.

Az illetőt pedig (aki meglett) kezelésbe vette az NKI.

De ennek semmi köze az Inlock platformhoz ami az utóbbi időben további biztonsági funkciókat vezetett be (fund lock period állíthatósága, strong fund protection, hodl mode, kiutalást már verifikálni kell emailben is, stb.).

Amit személy szerint még nagyon várok az a security key-ek támogatása, mint pl. Yubikey.


3 éve használom a platformot bármi probléma nélkül.

Ha valami negatívumot kellene mondjak: megszoktam már más szolgáltatóknál, hogyha nyomok egy kifizetést akkor azt nagyon hamar (1-5 perc) ki is utalják.

Inlock esetében viszont gyakran előfordul, hogy erre akár 1-2 órát is várnom kell.

Mivel néha sürgősen lenne szükségem likviditásra és nem ehhez vagyok szokva, ez kellemetlen. Remélem a jövőben fel tudják ezt gyorsítani.

2022. febr. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!