Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi mindent lehet a feltöltőkár...

Mi mindent lehet a feltöltőkártyás telefonra feltöltött pénzből fizetni?

Figyelt kérdés
Pl. lehet lottót venni. Ezen kívül mit lehet még?
2021. nov. 3. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2021. nov. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Parkolás, autópálya matrica és minden fizetős alkalmazásra, vagy alkalmazáson belüli vásárlásra el lehet költeni.
2021. nov. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Én 30-as és 70-es telefonjaimról próbáltam levásárolni a felgyülemlett pénzt, de feltöltőkártyásoknak nem engedi, csak előfizetéseseknek. Ha változott azóta engem is érdekel.
2021. nov. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve már lehetett #3
2021. nov. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

↑ 3-as válasz írójának (2021. nov. 3. 15:45)

A 30-asról, feltöltőkártyásként, vagy nyolc éve fizetek így több dolgot. Az kell hozzá, hogy Univerzális (vásárlásra is igénybe vehető) egyenleged (is) legyen.

A telefonszolgáltatási díjakat (pl. hívás, SMS küldés stb.) ha van, akkor a normál egyenlegből vonja, míg lehet, csak utána az univerzálisból. Pakolást, szerencsejáték egyenlegfeltöltést, fizetős út díjat stb. csak az univerzális egyenlegből vonja.

A feltöltőhelytől függ, a feltöltőhely kezelője nem tudja befolyásolni. Pl. a lottózókban univerzális egyenlegebe töltik, ha a Dominó kártyámra fizetek be pénzt, a helyi COOP boltban, sima egyenlegbe. Befizetéskor semmi különbség nem látszik; utólag derül ki. Vagy, ha a terminálkezelőnek van erről tapasztalata (pl. maga is használja, vagy valaki szóvá tette), akkor tud tájékoztatást adni. A Magyar Telekom oldalán történő online feltöltéskor is univerzális egyenlegbe kerül az összeg. Ezeket tudom, tapasztalatból.

2021. nov. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!