Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem lehetnek kutyabarát...

Miért nem lehetnek kutyabarát helyek a Posták, mi akadálya van?

Figyelt kérdés

2021. nov. 4. 16:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Mert a postasokat utaljak a kutyak :)))
2021. nov. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Az én irodám sem kutyabarát, annak ellenére, hogy nekem semmi bajom nincs velük. Számos oka van, hogy ez miért alakult így.
2021. nov. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

Miert kene kutyabarat helynek lennie? Millio ember jar oda, ezeknek egy resze fel a kutyaktol, egy masik resze siman nem szereti oket, es a zart terben nem is tudja elkerulni ugy, mint az utcan. En pl. a szagukat is utalom.


A sajat kis hobortodat tartsd meg magadnak, ne akard mindenki masra is raeroszakolni.

2021. nov. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
36%
Mi bajod azzal h a dogot megkosd a posta elott?
2021. nov. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Mert nem hiányzik senkinek, hogy zárt térben, aránylag kis helyen egymásnak essenek a neveletlen dögök. Nem mindenkinek jól nevelt ugyanis a kutyája, bár tudom, váltig állítják.
2021. nov. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Hát láttál mar kutyát postára menni ?
2021. nov. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%
Mint látod az emberek gondolkodásmódja. Mi például azért járunk kutyásként külföldre nyaralni, mert ott teljesen máshogy állnak az emberek a dologhoz. Majdnem mindenhova beviheted a kutyát, a boltok elé kiraknak nekik vizet.
2021. nov. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
34%
7 Ugye nem Kínába, vagy vietnámba jársz nyaralni?
2021. nov. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon egyszerű a válasz, azért mert másokat zavar.
2021. nov. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
41%

Jómagam egy kutyabarát bevásárlóközpontban dolgozom. Érdekes, még soha nem láttam olyanokat, akik a kutyák miatt problémáztak volna! Sőt, a legtöbb kutyust örömmel fogadják nagyon sokan. Számtalanszor hallom: "Meg lehet simogatni? - Jaj, de aranyos! - Szia kutyus!" és még nagyon sok pozitív visszajelzést.

Veszekedő kutyákat talán egyszer láttam, az sem volt vészes. Jellemzően kulturált, kezelhető állatokat hoznak be. Akinek ideges, agresszív kutyája van, az nem jár kutyabarát helyre. Ezt más helyen is így látom.

Nekem 9 évvel ezelőttig nem volt kutyám, ha nem is féltem, de tartottam tőlük. Amióta van saját kutyánk (férjemnek mindig is volt, katonaságnál kutyás tűzszerész volt), azóta teljesen másképp állok idegen kutyákhoz is.

51N

2021. nov. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!