Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem lehetnek kutyabarát...

Miért nem lehetnek kutyabarát helyek a Posták, mi akadálya van?

Figyelt kérdés

2021. nov. 4. 16:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%
Én pl extrém allergiás vagyok, úgyhogy nem örülnék az ilyen plázáknak. Többször fordult már elő velem, hogy le kellett szállnom a buszról, vagy ki kellett mennem étteremből kutya miatt.
2021. nov. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
55%
postán így is ugatnak eleget, minek oda még kutya is...
2021. nov. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
40%

Nekem az se hiányozna, hogy a neveletlen gyerekek odajöjjenek csesztetni a kutyámat, aki elég nehezen viseli ezt (nem agresszív, de tart tőlük, elhúzódik, nem akarom tesztelni, mikor idegesíti fel annyira valami kis mitugrász, hogy megharapja). Igen, lehet mondani, hogy akkor ne vigyem meg szájkosár, csak akkor meg én a magam részéről minek támogassak olyan “kutyabarát” helyeket, ahova csak a kutyámat nem vihetem, mert a kölkök meg a szüleik képtelenek viselkedni?

Mellesleg az, hogy itt az egyik válaszoló nem látott még nem megfelelően nevelt kutyákat egymásra morogni, összeugrani, nem azt jelenti, hogy nem is létezik ilyen csak azért, mert Ő nem látta.

2021. nov. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Hintalow ***** válasza:
93%

Postára azèrt nem jó ötlet, mert jellemzően kicsi helyek, ahol keresztbe kasul jönnek mennek az emberek, ès az ott töltött idő sorban álldogálással telik.

A legtöbb kutya nem igazán viseli, ha 20 percig kell szobrozni a sorban, miközben folyamatosan emberek jönnek mennek elötte-mögötte közel.

Esetleg grátiszkènt rálèpnek/átesnek rajta a tömegben.

Hááát, nem hangzik ideálisnak....

2021. nov. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!