Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék középiskolás...

Csipeszfej kérdése:

Hogyan tudnék középiskolás diákként pénzt szerezni?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, 11.-be járok jelenleg gimnáziumba, de egy nem túl tehetős családból származom, pont arra elég nagyjából, hogy megéljünk, persze ez érthető mivel egy szülő tart el engem illetve az egy évvel idősebb bátyámat. Sajnos már tényleg semmmire nem tudok költeni nagyon, a barátnőmet is viszonylag sok spórolás után tudom meghivni kajálni meg ilyesmi. Heti 3x kondi, suli, tanulás, zenélés, rengeteg a hétköznapi tevékenységem igy nehéz egy olyan diákmunkát találni, ami rugalmas lenne egy ilyen szűk időkerethez. Szabadidőmben haverokkal játszogatok, de nem igazán tudom már az újabb játékokat játszani, hiszen borzasztó gyenge már a gépem, szeretnék már egy igazán fasza masinát, amivel a szabadidőmet még kellemesebben tudnám tölteni (még ha nem is annyira sok). Nyaranta mindig megyek diákmunkázni, hogy tudjak elektronikai kütyüket és bútorokat venni a szobámba, egyéb dolgokat amire szükségem van, de ez évközben valahogy ki van lőve. Hogyan tudnék egy új gépre összegyűjteni elég pénzt? Nem akarok várni nyár végéig, hogy oda jussak, hogy meg tudom venni és szar érzés ilyen tehetetlennek lenni. Válaszokat előre is köszönöm!

2021. nov. 16. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos se időd, se puncid nincs, így nincs egyszerű dolgod. Marad az, hogy a nyarakat jobban meghúzod. Én amikor 20 voltam, 16 óráztam külföldön egy nyarat, és 2M forinttal jöttem haza 4 hónap után. Ha tudsz programozni, akkor akadnak jobban fizető lehetőségek.
2021. nov. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ah, sajnos semmi szakmát, ilyesmit nem tudok még, sima gimibe járok :S
2021. nov. 16. 20:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Facebookon van egy ilyen csoport: "Hostess munkák az üzenőfaladon", ide 1 napra keresnek általában embereket, a fizetést és/vagy az órabért nettóban írják ki, és sokszor keresnek fiúkat is parkolásra stb..
2021. nov. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Programozni még a 14 éves húgom is tud, ez nem közoktatási státusz kérdése, hanem affinitás és kitartás. 1500 ftos órabérrel keresnek diákokat hasonló alap tudast igénylő melókba.
2021. nov. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Diákmunkázol kondi és játék helyett.... 18 évesen lehet menni gyárba, kasszázni, pakolós munkákra, moziba, gyorsétterembe. "Csak hétvégi" munkát ne remélj, mert olyan nagyon nincs, hét közben is menni kell, mondjuk 14-22 ig vagy ahogy adja legalább 1-2 napot. Ha bekerültél a rendszerbe és dolgozol normálisan, akkor sorra jönnek a lehetőségek.
2021. nov. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!