Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem visz rá a lélek az...

Miért nem visz rá a lélek az mlm re?

Figyelt kérdés

2021. nov. 21. 21:14
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
79%
A papír és a net bármit elbír....
2021. nov. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:

21/


Ez is igaz sajnos

2021. nov. 21. 21:54
 23/46 anonim ***** válasza:
47%
Ki tudja rajtad kívül? És a lényeg: kit érdekel rajtad kívül?!
2021. nov. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
76%

Az MLM annak való, akinek nagy a pofája és nincsen szüksége barátokra.

Kétféle MLM-es ember van amúgy: az egyik, akit beszerveznek és csak úgy van. Neki sosem lesz normális bevétele, belőle csak él a többi. A másik, aki mindenkit beszervez, az egekig magasztalja a terméket, mindenkire rátukmálja és megszedi magát. Őt mutogatják az MLM rendezvényeken, hogy "nézzétek, milyen jó életem van ebből". Mindennek az ára: a baráti kapcsolatok teljes leépülése. Ezeket az embereket minden barátjuk otthagyja a fenébe. Persze sokuk alapból teljesen üres és értéktelen ember.

Tapasztalatból írom. Dolgoztam MLM cégnek alkalmazottként. Hánynom kellett egyes nagy preztízsű terjesztőktől, emberileg akkora hulladékok voltak.

2021. nov. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
50%

#24: 100%-ban egyetértek!


Már eleve hazugságon alapul, ahogyan az alkalmazottakat is keresik... (pl. Zepter)


Aztán meg bele kell nézni néhány öntömjénező videóba, amit az állítólagos "nagy ászok" csinálnak magukról... Berkics Miki és társai...


Kijön a tegnapi vacsorád is, ha megnézed... :-D

2021. nov. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:

24/


Hát ezt nem tudom mert láttam már sikeres mlm-est barátokkal.Mondjuk nekem nem sok barátot építene le mert max ha egy barátom van.

2021. nov. 22. 14:59
 27/46 anonim ***** válasza:
84%

"Hát ezt nem tudom mert láttam már sikeres mlm-est barátokkal"

Azok nem barátok, csak a pénzt lesik. Hidd el, én testközelből tapasztaltam. Az MLM olyan, mint egy vallás. Fanatikusok vannak és "sérültek".

2021. nov. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:

25/


Na majd holnap engem is keres egy nő az amway-től meghallgatom aztán úgy is azt mondom,hogy nem.Múltkor itthon voltam egy házi bemutatón pár ember meg az ismerősöm aki szervezte meg két mlm-es fószer,ugye a szabály senkire nem tukmálunk ha nem kell a termék vagy a lehetőség akkor nem erőltetjük.Na az egyik fickó már mindenáron online irodát akart nekem csinálni de meg fogom bánni ha nem lépekbe ilyen lehetőség nem jön mindennap szembe velem ő is pár hónap alatt meg fogja csinálni a havi 1milliót bla bla bla.Én elmentem meg hallgattam elvoltam nemet mondtam szintén azt hiszem amway.Ismerősöm is volt már egy két mlm-ben de közbe halálra gürizi magát most is csinálja de nem abból él hanem a munkájából viszont az leterhelő nagyon pedig mondta milyen jól halad,aha látom.... Tegnap néztem az amways előadást picit tértek ki a termékekre mondták a híres víztisztítójukat ami min háromszázezer forint,hogy milyen jó ja k...drága de egy nagy fos egy víztisztító boltban 60EFt-ért jobbat lehet venni.

2021. nov. 22. 15:06
 29/46 A kérdező kommentje:

27/


MLM-en kívül sokszor a gazdag embereknél is sok az érdek barát.

2021. nov. 22. 15:07
 30/46 anonim ***** válasza:

Az E-Spring nemcsak hogy túlárazott (mint minden mlm-es termék), de még pocsékul is teljesített a független teszteken...


a baktérium telepszám kifogásoltsági határértéket (500/ml) meghaladta, vagyis egészségügyi szempontból nem elfogadható...

2021. nov. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!