Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem visz rá a lélek az...

Miért nem visz rá a lélek az mlm re?

Figyelt kérdés

2021. nov. 21. 21:14
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
100%

Ja víztisztító. Az nem tudom, melyik MLM volt, de anyámékhoz jöttek "bemutatót" tartani. Csávó fogott egy két elektródás kütyüt, hogy "nézzék meg, mi minden van a vízben". Bedugta a konnektorba és annak rendje és módja szerint elkezdett pezsegni (elektrolízis) a víz, aztán szép gusztustalan barna, majd fekete lett. Aztán ugyanezt megcsinálta a "víztisztító által megszűrt" vízzel és ott semmi nem történt.


Szerencsére ott voltam. Alap fizika, hogy ott a vízben nem volt semmi, csak szimplán a rézelektródáról vált le a cucc, amit hoztak, az meg ioncserélt víz volt, ami miatt az elektrolízis nem indult be. És ezt a víztisztítót akarták volna csodaszerként eladni. A laikusokat át is verték szerintem ezzel.

2021. nov. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:

31: PONTOSAN!


Ezt a parasztvakítást egy értő ember egy pillanat alatt leleplezi - de sajnos ugye nem mindenki figyelt oda fizika órán... :(


Az összes többi cuccuk "csodahatását" is kféle trükkökkel próbálják hihetően előadni....

2021. nov. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
Ahol én dolgoztam, ott az előadásokon ott volt a "szagember", aki lelkesen beszélt, hogy milyen jó is a termék. Nyilván, jó pénzért egy tekintélyes prof is előad bármit. Pláne, hogy ott a termékben nem volt átverés, csak annyi, hogy pofátlanul drága volt.
2021. nov. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:

30/


És a csalásban a legdurvább az ára,de szerintem nem lehet hibáztatni minden mlm ügynököt mert vannak akik tudatlanul árulják ezt a terméket pl elmondanak nekik róla xy dolgot akkor az utánad hozzászólásban említett dolgot bemutatják nekik és már hisznek is benne és értékesítik is.

2021. nov. 22. 16:40
 35/46 anonim ***** válasza:

Hát nem is tudom melyik a rosszabb.


Aki a teljesen agymosott vallásos meggyőződésből pusholja a termékeket, vagy aki tudja hogy igazából átb#ssza az embereket. :D

2021. nov. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 A kérdező kommentje:

33/


Én is voltam egy két előadáson pl Jeunesse-nél ott is magyaráztak olyanokat sőt még magukat is cáfolták szerintem alkalmazott hatóanyag témában,d4e az árak igazi pofátlan árak voltak.Akkor volt egy ismerősöm ő az akuna cégnél volt pl alveot forgalmazta vettem pár üveggel próbából de 1 üveg 11Eft volt nem is vettem többet én nem éreztem semmi hatást de ugye a szöveg az volt a több éven át kialakult problémáknak nem elég pár hónap fogyasztása a terméknek,hogy javuljanak.... itt is el lehett volna egy vagyon költeni.Most jelenleg a biocom/ökonetben vagyok benne de nem árulok semmit csak néha veszek pl fogkrémet az tényleg jó csak ott is mennek fel az árak eddig olyan 1200Ft volt most meg már 1475Ft vagy ha más termék ára pl csökkent akkor a pl ami eddig 28 napra volt elég és olcsóbb lett most csak 16 napra elég.

2021. nov. 22. 16:46
 37/46 anonim ***** válasza:
De ha ilyen tömérdek negatív tapasztalatod van, akkor miért foglalkozol egyáltalán ezzel az egésszel?
2021. nov. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:

37/


Még egy minimális remény...

2021. nov. 22. 17:33
 39/46 A kérdező kommentje:
Na meg volt egy amways beszélgetés a szokásos kedvesség meg magasztalás felém de valahogy már nincs olyan feelingje ezeknek a beszélgetéseknek mint régen :) már pedig elég sokat végig hallgattam.
2021. nov. 23. 21:06
 40/46 anonim ***** válasza:
39. Te mazochista vagy hogy ilyeneket hallgatsz? 😂
2021. nov. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!