Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi embernek van Magyarorsz...

Mennyi embernek van Magyarországon bitcoinja kb.? Becslés?

Figyelt kérdés

2021. nov. 23. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Becsüljem meg? Ebben nem vagyok túl jó, de már kezdenek egyre jobban elterjedni a kryptovaluták. Bitcoinja majdnem minden kriptovalutás befektetőnek lehet szerintem. Úgy 10-20 ezer főre saccolnám ezeket az embereket. A kryptós videók nézettségét alapul véve.
2021. nov. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Kik azok a hülyék, akik lepontoznak? Az első válaszadó egyértelműen troll, de több százalékot kapott mint én. Na mindegy, itt fordítva van minden, a sokszázalékosok a hülyék, a normálisak, meg le vannak pontozva.
2021. nov. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
#4 remélem 0%-os lesz ez a válaszod, mert igazad van.
2021. nov. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
25%
elég kevésnek. Magyarország még azért nem jár az élen technikai fejlettség terén, meg hát ugye nem is olcsó mulatság...
2021. nov. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
Ma a világon kb 15 millió embernek van legalább 100 dollárnyi bitcoinja. Ez egy 2021 februári adat. Ha ezt az adatot lebontjuk magyarország szintjére. 7,4 milliárd osztva 10 millióval az 740. 15 millió osztva 740-el az 20 ezer 270 fő.
2021. nov. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jelenleg olyan 78 millio utxo van, szoval a jelenlegi bitcoin ennyi cimre va szetosztva, de tobb cim is tartozhat ugyanahhoz a tarcahoz. Szoval nagyon keves embernek van vilag viszonylatban, magyar orszagon szerintem ez siman 0.1 szazalek alatt van
2021. nov. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6 az emberek többségének exchange-n van bitcoinja, nem saját tárcában. Már tavalyi statisztikák is 100+ millió kriptó felhasználóról szólnak, hát még idén... Az alsó hangon is 1% világviszonylatban, de ma már inkább 2%. Ha Magyarország esetleg le is lenne maradva ebben a világátlaghoz képest, akkor sem egy teljes nagyságrenddel.

A kriptó sokkal mainstreamebb, mint gondolod. Technikai analfabéta ismerőseimnek is van már. Anyámnak is, pedig még csak nem is én javasoltam neki, hanem ő erőltette 2017-ben, az akkori csúcson.

Nem 1000-ből 1 embernek van kriptója, erre mérget vehetsz.

2021. nov. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Leveltetu ***** válasza:
Minden olyan embernek van kryptoja aki befektetes szempontbol es hosszu tavu nagy haszonrol almodik. Nem kell ehhez ismerd a rendszert vagy tudd mikor mit kell csinalnod....legtobben megveszik es tartjak abban a remenyben, hogy majd egyszer sokat fog erni...ami akar meg is valosulhat...A kryptoban az a szep, hogy ma befektetsz 100$ egy filleres kriptoba es 5 ev mulva milliomos leszel mert epp ugy alakul a piac....epp ezert valoszinuleg nagy az aranya azoknak akik birtokolnak Bitcoint vagy mas egyeb kryptovalutat.
2021. nov. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!