Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyire jelent előnyt Magyaro...

Mennyire jelent előnyt Magyarországon, ha az ember beszéli az oroszt, a diplomás pozíciókban, logisztikában, menedzsmentben, vagy projekt környezetben?

Figyelt kérdés

Beszélek angolul c1 szinten, a németet is tanultam 4 évet, de annyira nem fog meg a nyelv, hogy most folytassam,nincs kedvem hozzá. Most lett egy lehetőségem és úgy gondoltam el kezdek tanulni oroszul. Alapvetően érdekesnek tartom mert teljesen más, mint amikkel eddig találkoztam. Kérdes, hogy mennyire lehet ez a jövőben kifizetődő?

Köszi a válaszokat !



2021. nov. 7. 19:50
 1/4 anonim válasza:
Nyelvet mindig megéri tanulni
2021. nov. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valóban mindig megéri nyelvet tanulni. De az orosznak túl sok hasznát nem fogod venni.
2021. nov. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kevés helyen kérik, de ha kérik, te leszel a befutó. Kezdőnek jó, aztán utána bármilyen nyelv inkább csak hátrány. Én a spanyollal voltam így, 3 eddigi munkámnál gyakorlatilag én voltam az egyetlen jelölt, fel is vettek. Viszont feljebb lépni nem engedtek, mert oda elég az angol, és nem találnak a helyemre. Most 8 év után sikerült egy előléptetés.
2021. nov. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy mennyire lenne kedved, motivációd hozzá?
2021. nov. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!