Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Holnap hazautaznék Németország...

Holnap hazautaznék Németországból és nincs időm kijelenteni a lakcímet és a biztosítást. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

2021. nov. 26. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Hagyj Valakinek meghatalmazást akiben bízol, hogy elintézi, vagy online ..
2021. nov. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Én még nem jönnék haza holnap (vagy csak este indulnék el), és megtenném. Egyszerűbb, mint utólag magyarázkodni, meg mindenféle büntetéseket fizetgetni, feleslegesen. Hacsak nincs párezer felesleges euród, vagy egy dúsgazdag nagybácsid, akinek ez a pár ezer euró ez annyi, mint neked mondjuk venni 10 dkg párizsit.
2021. nov. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Online is lehet? Elmagyarázná valaki hogyan? Vagy nincs valami tutorial?
2021. nov. 26. 19:32
 4/9 A kérdező kommentje:
Holnap este indulok. Csakhogy holnap szombat ugyhogy semmiképp nem tudnám elintézni
2021. nov. 26. 19:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak szemelyesen fogod tudni - a biztositas lemondasahoz kell a lakcimkijelento. Amig nem mesz vissza addig szerencsed lehet - de nemzetkozi behajtasra is kiadhatjak a tb tartozast.
2021. nov. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs adat akkor szeretnek a 700eur/ho maximummal becsulni szoval nem lesz olcso...
2021. nov. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Írd be a googleba, hogy online Krankenversicherung kündigen ki hozza a linket ott kitöltöd a formulát, beírod a dátumot és elektronikus alá írás után elküldöd. Ott meg van előre fogalmazva, hogy felmondani szeretnéd, és egy válasz levelet kérsz amiben biztosítanak, hogy sikerült! Érdemes a postára bemenni , ott 20 euróért tudsz magadnak kötni egy éves szerződést, amivel utánad küldik a leveleket. Nem tudom, hogy magyarba is működik e, de ha nem biztos van itt valaki, aki átveszi neked.
2021. nov. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7: szerintem kell, hogy legyen ilyesmi külföldre is (botorság lenne a Postától (ami mindenhol van, hiszen a POSTA nemzetközi szervezet, és - Nyugat-Európában legalábbis - mindenhol hasonlóan is hívják), ha nem lenne. Persze meg kell fizetni. Azt mérlegeld, hogy a mindenféle kamatokkal megfejelt halmazati büntetés olcsóbb számodra, vagy az, hogy fizetsz X eurót és utánadküldik. (Én az utóbbit választanám, hacsak nem készülsz nagyon durván lelépni a térképről mondjuk Maliba, Afrikába, Tadzsikisztánba, Ázsiába, vagy mondjuk Sydney-be, Ausztráliába.)


Amúgy meg a büntetések olyanok, hogy általában előbb-utóbb nemzetközi körözés a vége, és akkor szinte mindegy hova mész, mert úgyis meg fognak találni. Az EU-n belül meg sima ügy a megtalálás...

2021. nov. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8 igen valószínű, hogy haza lehet küldeni, azért nem tudom mert olyat még nem csináltam, csak ha költöztem, kértem egy ilyet, hogy biztosan mindent megkapjak! Ennek az ára volt 20 euró, én ebből indultam ki
2021. nov. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!