Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Közölnöm kellene már most a...

Közölnöm kellene már most a főnökömmel, hogy nem szívesen vezetnék céges autót?

Figyelt kérdés

Egy hete kezdtem egy multinál, ahol bár nem feltétel a jogsi, de bizonyos időközönként lehet lesz egy-egy Business trip Németországba. Mai meetingen, már fel is hozta ezt a főnököm, és elő is írt nekem egy próbavezetést. Igen ám, de nekem 1 éve van csak jogsim, azóta jóformán nem vezettem, nem kellett. Amikor vezettem, nem ment túl jól végig remegtem, még úgy is, hogy apám ült mellettem. Interjún amikor rákérdeztek, mondtam, hogy van jogsim, de nincs sok tapasztalatom. Az nem érdekelte őket.


Én szívesen elmegyek ilyen business tripre, de egyedül nem merek vezetni, nincs rutinom, és félteném a kocsit, de legfőképpen saját magamat. Ezt hogyan közöljem a főnökömmel? Azért a próbavezetésen részt vegyek?



2021. okt. 7. 01:37
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Életed legbonyolultabb dolga lesz, 6 általánost végzett borsodi barna ember is tud vezetni, hátha te is képes leszel, próbáld ki.
2021. okt. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Kérd sl a kocsit gyakorolni és menj el egy oktatóhoz
2021. okt. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam le, hogy Csehországban dolgozom. Az oktatók nagy része nem beszél angolul. Na meg a mindennapokban alapból nem kell autó. Home office-ban vagyok és a belvárosban lakom. Tehát teljesen megvagyok autó nélkül.
2021. okt. 7. 11:18
 4/7 A kérdező kommentje:
1) es ha roma gadzsok tudnak vezetni, akkor most hova sza*jak? Nekem mint mondtam, 1 eve van jogsim, es igen, van aki nem akar felelotlenul, tapasztalat nelkul vezetni.
2021. okt. 8. 00:06
 5/7 anonim ***** válasza:
96%

Jaaa mert mindenki más tapasztalattal kezdett.


Mondd is meg a főnöknek hogy nem vezetsz mindenkinek jobb lesz

2021. okt. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek mi legyen akkor?
2021. okt. 8. 14:04
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb jó indulatból írom, hogy teljesen őszintén mond meg neki, hogy te nem voltál eddig rá szorulva az autó vezetésre ugyanis a belvárosban laksz. Mond meg neki, hogy nincs tapasztalat és nem szeretnél senkinek kárt okozni! Csak őszinte legyél! Tudom a mai világban semmire nem megy az őszinteséggel az ember, mert magasról le... ják. Sajnálom! Jobbat nem tudok neked írni. Sok sikert!
2021. okt. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!