Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Honnan lehet letölteni az...

Honnan lehet letölteni az eddig focimeccsek eredményeit xls-ben?

Figyelt kérdés

Amiben látszik, hogy melyik csapat kivel játszott, és mennyi lett az eredmény, semmi másra nincs szükségem :)


Egyesével kigyűjteni őket kissé macerás lenne.


2021. nov. 27. 08:39
A kérdező szavazást indított:
Tudom a választ, leírom kommentben
Nem tudom, bocsi
Tudom, de nem árulom el, haha
1 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy a szorzó is kellene :)
2021. nov. 27. 09:00
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne pörögj ezen. Felesleges.


Nincs tuti recept. Nem fogsz a statisztikában olyan adatot találni, amivel NAGY BIZTONSÁGGAL meg tudod jósolni a jövőt.


A szerencsejáték, mint ahogy a neve is mutatja akkor működik jól, ha a kimenetel előzetesen nem josolhato meg nagy bizonyossaggal.

2021. nov. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tudom, csak már jó pár éve eszembe jutott egy taktika, amit le szeretnék tesztelni és nem valós pénzzel, hanem mútlbéli adatokra támaszkodva :)


Furdal a kíváncsiság.

2021. nov. 27. 09:45
 4/8 anonim ***** válasza:

Nincs taktika.

A véletlen (ami a sportfogadas lényege) alapvetően kizárja bármilyen taktika létjogosultságát.


Ha tudod befolyásolni az eredményt, akkor nyerhetsz BIZTOSAN.

2021. nov. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát, nem tudom... Most teszteltem az egyik elméletem, és az első esetben 27 000 Ft-ból lett 37 500 Ft (18 szelvénnyel), a másik esetben 45 000 Ft-ból 54 500 Ft (30 szelvénnyel).


Persze nem hiszek abban, hogy lenne működőképes megoldás, így még tovább tesztelem az elméletem :) Simán lehet, hogy csak szerencsém volt.

2021. nov. 28. 19:56
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem akarod érteni ugye? 🤔


Ne azzal foglalkozz, hogy melyik csapat hányszor játszott döntetlent, vagy melyik ellen milyen a statisztikája...


Olyan dolgok változtatják az eredményeket, hogy egy focista összeveszik a barátnőjével, a másik előző nap berugott a haverokkal, vagy a harmadik nem szeret hidegben játszani...


Vagy bármi.


Ezeket nem tudod statisztikával kiszűrni. 😃

2021. nov. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Másképp állok neki :)
2021. nov. 28. 22:34
 8/8 A kérdező kommentje:

Nos, a tegnap esti teszttel 57000 Ft-ot raktam fel (38 szelvénnyel), és 300 Ft-ot buktam vele (tehát 56700 Ft visszajött). A fentiekkel együtt még mindig pluszban van.


Még tesztelek :)


Persze senki ne gondolja, hogy most valós pénzzel játszom :D

2021. nov. 29. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!