Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen pénznembe érdemes...

Milyen pénznembe érdemes átváltani 400 ezer forintot?

Figyelt kérdés

2021. dec. 2. 14:53
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

#20

Mindenki abba teszi a pénzét amibe szeretné.

Az pedig, hogy más véleményen vagyok mint sokan mások, az szerintem nem próbléma.

Attól, hogy prolizol, egy magadtól kitalált hülyeségre alapozva ,attól még nem leszel okosabb pénzügyileg, csak kulturálatlannak mutatod magad.

Természetesen meg lehet engem is győzni érvekkel, viszont kocsmába nem szokásom járni.

2021. dec. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
20. Nem kell őt prolizni, nem ír nagy hülyeségeket. Viszont hiperinflacio meg full reset ilyesmi nem hinném hogy lesz a közeljövőben. Nem kell azért mindent elhinni, amit olvasol
2021. dec. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
Svájci frank :D
2021. dec. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Kínai yuan :DD
2021. dec. 12. 17:19
 25/27 anonim válasza:
Na most a hiperinfláció meg a full reset? Háborúzunk vagy nem? Kivegyem az állampapírom vagy ne? Milyen valutákat kell most venni?
2022. márc. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
51%
Nincs hiperinflacio se full reset. Háború az van, de csak lokálisan szerencsére (eddig) Állampapír. Hát ez nehéz kérdés. Ha tudsz jobb befektetést ami számodra elfogadható kockázat mellett többet hoz akkor igen. Leginkább USD vagy CHF
2022. márc. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Angol font és euró felejtős?
2022. márc. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!