Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Luxor játéknél az egyik...

Luxor játéknél az egyik keretben 3 szám kivételével mind a 3 számot eltaláltam másiknál is több mint 9 számot találtam el a keretbe. Akkor is nyerek ha nincs telitalálat?

Figyelt kérdés
2021. dec. 4. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, csak kevesebbet
2021. dec. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tehát 2 kép és 2 keret van akkor is nyerek ha nincs egy kép és keret találat se?
2021. dec. 4. 20:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Külön a kép és külön a keret is fizet, ha erre vagy kíváncsi.
2021. dec. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én arra vagyok kíváncsi hogy akkor is fizet ha nem minden számot találom el pl a keretbe
2021. dec. 4. 21:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor fizet, ha vagy középen találod el mind a 6 számot, vagy körben az összeset.
2021. dec. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A LUXOR játék esetében a keretben 16 számhely van, ebből kettő helyén (a bal- és jobboldali függőleges oldalakban egyaránt 1-1) lóhere van, így marad 14 szám. Ha ezt a 14 számot kisorsolják, akkor úgynevezett kerettalálatod van; fizetnek nyereményt.*


A kereten belül 9 számhely van, 3x3 elrendezésben. Mindhárom oszlopban van 1-1 lóhere, marad 6 szám. Ha ezt a 6 számot kisorsolják, akkor van képtalálat; ezért is fizetnek nyereményt.*


Ha a 14 keretbeli és a 6 képbeli számot is kisorsolják, akkor van LUXOR találat; ebben a játékban ez a telitalálat; nyilván, ezért is fizetnek nyereményt.


Ezek (kerettalálat, képtalálat, LUXOR), amikért fizetnek, azaz, van nyeremény.

Vagyis, kerettalálathoz mind a 14 keretbeli számot ki kell sorsolni; képtalálathoz mind a 6 képbeli számot ki kell sorsolni; LUXOR-hoz mind a 20 számot ki kell sorsolni.


* Akiknek a sorsolás folyamán először adódik képtalálatuk (a legkevesebb kisorolt számból érik el a képtalálatot), azok ún. első képtalálat nyereményt kapnak; ez magasabb összeg, mint azoké, akiknek további számok „húzása” alapján lesz képtalálatuk.

Ugyanígy van az első kerettalálatokkal is.

2021. dec. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!