Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Interneten játszottam meg a...

Interneten játszottam meg a Luxort és a kép számai telitalálatok- azt jelzi ki a telefonom. Akkor ez azt jelenti hogy nyertem? Vagy csak az nyer aki az első képet eltalálja? De akkor honnan lehet tudni melyik az első kép ?

Figyelt kérdés

Van olyan hogy első és második harmadik stb kép?


Nem értem, akkor nyertem vagy sem?

segítsetek!


2021. okt. 30. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Van külön az első képért jutalom, és az összes többi kép egy kalap alá van véve. Ha nézted élőben a sorsolást, akkor láthattad, melyik számmal lett meg az első kép, ha nem nézted, akkor maximum a lottózóban derül ki.

Ha azt írja a telefonod, hogy nyertél, akkor nyertél. A nyereményeket itt találod:

[link]


Javaslom átolvasni egyébként a játék leírását is, mert balgaság olyanba belevágni, amiről nem tudod, hogyan működik.

2021. okt. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A gyorstippel megoldottam a játékot.

Nem gondoltam hogy ilyen bonyolult.

És az első kép számait hol lehet látni?

2021. okt. 30. 22:31
 3/7 A kérdező kommentje:

Néztem élőben a sorsolást de nem láttam az első képet !

Legalábbis nem emlékszem hogy volt ilyen.

2021. okt. 30. 22:33
 4/7 A kérdező kommentje:

Visszaneztem de nem muatajak melyik az első kép!

Tényleg gagyi ez az egész ,

akkor nem lehet megnézni vhol ha nyertem vagy sem?

2021. okt. 30. 22:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Rég nem szerencsejátékozom, de a linken a határszámok a kihúzott golyó sorszámát jelentheti, szóval ha az első kép határszáma a 16, akkor gondolom a 16. kihúzott számmal lett meg az első kép. A műsorban pedig szokták jelezni vagy bemondani.
2021. okt. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok képben egyáltalán, tényleg nem nekem való 🤦

Azt sem tudom mi az a határszám ??


És akkor mit kell figyelnem 😭

2021. okt. 30. 22:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Jajj...

Rákattintasz a linkre. Ott vannak felül a kihúzott számok, sorrendben, bal felülről indulva. Az előbb leírtam mi a határszám, a 16. kihúzott szám. Tehát az első 16db kihúzott golyó után született meg az első kép.

Ha tiéd az első kép, akkor 380 ezer forintot nyertél, ha "csak" képed lett, akkor 1500 forintot nyertél.

De ha tovább böngészed a linket, akkor ott találod az élő közvetítés animációját, ahol láthatod az egyes határszámokat:

[link]

2021. okt. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!