Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aludoboz beváltása után a...

Aludoboz beváltása után a bizonylattal mit kell kezdeni?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudtam megfelelő témakört ennek a kérdésnek, de valamelyest talán beillik ide.

A kérdésem igazából arra irányul, hogy nálunk a Tesco-ban van aludoboz visszaváltó, amibe miután bedobálom a dobozokat kiad ugyebár egy bizonylatot X forintról. Ezzel mit lehet kezdeni? Pénztárnál fizetéskor odaadom és úgy veszik mintha pénzt adtam volna, vagy valahova le kell adni és a rajta szereplő összeget kifizetik?

Még nem csináltam ilyet csak most az utóbbi időben elég sok aludoboz gyűlt össze nálunk és gondoltam csak "jobb" módja ez a dobozoktól való megszabadulásnak mintha csak simán kidobnám a szelektívbe. :)



2021. dec. 6. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, fizetéskor leadod és levonják a fizetendő összegből.
2021. dec. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vevőszolin is át lehet váltani.
2021. dec. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én oda szoktam adni az épp ott tartózkodó szegény embernek!
2021. dec. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!