Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » G2A vásároltam rossz régiós...

G2A vásároltam rossz régiós játékot visszatérítés lehet? Rossz régiós kódot vásároltam véletlenül a kódot nem használtam,de az eladó azt írta nincs lehetőség visszatérítésre mert ő nem tudja újra meghirdetni ezt.

Figyelt kérdés
2021. dec. 11. 15:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Második vásárlás is hibás volt mivel PC alapút vettem és XBOXra kellett volna. Itt még nem válaszolt az eladó,itt is kértem visszatérítést. Volt valakinek ilyen eset,mivel az oldal pénzvisszafizetési garanciát vállal és közel 30ezer Ftot nem szeretnék bukni. Köszönöm aki tud segíteni.
2021. dec. 11. 15:13
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"mivel az oldal pénzvisszafizetési garanciát"


Igen, pénzvisszafizetési garanciát vállal, ha nem működő kulcsot kapsz, vagy lebannolják a játékpéldányodat.


A te esetedben nem erről van szó. Így nincs mire reklamálnod.

2021. dec. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Rossz régiós kódot vásároltam véletlenül ...

Második vásárlás is hibás volt mivel PC alapút vettem és XBOXra kellett volna"


Szóval kétszer is hibáztál. TE vettél rossz kódot - az eladó nem tehet róla.


Elállási jog hiánya, böngészd át, de nem vagy jogosult a pénzvisszafizetésre:

[link]

2021. dec. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Eleg nagy balek vagy :) add el ismerosnek...
2021. dec. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!