Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szombatonként szállít házhoz...

Szombatonként szállít házhoz csomagokat az MPL postaszolgálat?

Figyelt kérdés
Még hétfőn lett feladva egy csomag Németországból Magyarországra. A csomag nyomin követési appok szerint már csak a házhozszállítást maradt hátra. Ma péntek van. Reménykedtünk, hogy szombaton házhozszállítják a csomagot?

2021. dec. 17. 21:53
A kérdező szavazást indított:
Szállítanak házhoz csomagot szombatonként
Nem szállítanak házhoz csomagot szombatonként
13 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
28%

Még a legnagyobb karácsonyi csomag forgalomban sem szállít szombaton, és nem visz ki levelet sem. A szombat, az szombat és kész.

ha feltorlódnak a csomagok, az sem gond a postánál. Majd megkapja a kedves megrendelő januárban.

2021. dec. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%

De, karácsonyi szezonban szállít szombaton - csomagokat legalábbis az MPL. Már három hete így van. A sima postai kézbesítés nincs szombaton.


Viszont oltári káosz van az mpl-nél, ne vedd biztosra, hogy megkapod holnap. Én legutóbb másfél hétig futottam a csomagom után, minden rohadt nap kiosztották futárnak (szombaton is), és nem hozta ki.

2021. dec. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%
A szomszédomnak az előbb vettem az egy Sprinter csomagot illetve kaptam emailt a Postától, hogy a futárnál van a csomagom, ma hozzák. Szóval igen, a karácsony miatt szállítanak.
2021. dec. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!