Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha a postát felhívom az...

Ha a postát felhívom az információs vonalon, akkor tudnak számomra csomaggal kapcsolatos információval szolgálni?

Figyelt kérdés
Elvileg feladtak nekem egy csomagot, azonban még nem érkezett meg, ezzel kapcsolatban akarnék érdeklődni.

2021. dec. 20. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi infó alapján biztosan nem. Aki feladta, az kapott róla valami papírt, rajta a csomagszámmal, ez alapján tudnak rákeresni. De ezt te is megteheted online. De így karácsony előtt elég nagy a káosz, nekem szombaton hozott csomagot a posta, mondta a kézbesítő, hogy ő másik megyéből jött kisegíteni, azt se tudja, hol van, csak megs a navi után.
2021. dec. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az enyémet elvileg múlthét szerdán adták fel, de még nem érkezett meg. Rákérdeztem a cégnél, és azt mondták, hogy fel lett adva a csomag, úton van felém. Nem tudom, hogy mi tévő legyek. Nincs semmilyen csomagszám a birtokomban.
2021. dec. 20. 11:56
 3/5 A kérdező kommentje:
Most néztem a postaládát, mégis megjött. Csak én a postás autót vártam, közben pedig a postaládába volt bedobva.
2021. dec. 20. 12:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Én múlt szerdán egy ajánlott levelet adtam fel a szomszéd kerületbe. Épp az előbb néztem, még a postára se ért oda, ahonnan majd a kézbesítő kiviszi. Szóval teljesen reális, ha a csomag nem érkezett még meg. Kérd meg a feladót, hogy küldje el a csomagszámot, teljesen biztos, hogy van neki.
2021. dec. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 9-én rendeltem egy 200 ezres csomagot, azóta semmi. A posta ráadásul pofátlanul beirta hogy sikertelen első kézbesítés, amikor nem is jöttek ki.

Legközelebb ne postával küldj dolgokat.

2021. dec. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!