Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem tiltják be a bitcoin...

Miért nem tiltják be a bitcoint és társait? Mi értelme van? Van aki elhiszi hogy valaha ez felváltja a valódi pénzt?

Figyelt kérdés
Szerintem esélytelen. Főleg hogy kiszámíthatatlan. Senki nem fogja ebben kérni a fizetését. Ez csak arra volt jó hogy bűnözők meg senki házi munka kerülök gazdagodjanak. Bár azt is mondják elértéktelenedik hamarosan.

2021. dec. 26. 22:00
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
95%
Miert tiltanak be?
2021. dec. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 A kérdező kommentje:
Hogy hogy miért? Azért mert semmire nem jó. Vagyis de jó. Illegális dolgok beszerzésére meg bűnözésre. Bűnözők is előszeretettel használják. A tranzakció névtelenek. De ha tegyük fel én drogot vennék a sötét weben akkor bitcoinnal simán tudnék, mig valódi pénzzel nem. Ez csak egy példa. A lényeg a bitcoin nem jó dolog hanem rossz.
2021. dec. 26. 22:13
 3/56 A kérdező kommentje:
Szóval a bitcoint csak rossz dolgokra használják leginkább.
2021. dec. 26. 22:14
 4/56 anonim ***** válasza:
93%
Valodi penzzel is siman tudnal drogot venni online, sokkal regebbi a dark web, mint a bitcoin.
2021. dec. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
78%

Névtelen, de visszakövethető minden.


Egy. Kettő.

A decentralizált rendszereknek van létjogosultsága, és a Web 3.0 ezekre fog építeni, ami neked és nekem is nagyon jó lesz, a gigantikus cégeknek pedig nem igazán.


Három. Semmi nem tart vissza attól hogy te is vegyél és gazdagodj vele. Sosem késő beszállni. Én nem vagyok léhűtő bűnöző (egyetemen tanítok, és nemzetközi piacon aktív cégem van) de nekem is vannak kripto befektetéseim. Szépen keresek is vele.

2021. dec. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
92%
Te totál meg vagy buggyanva.
2021. dec. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 A kérdező kommentje:
Számos országban mégis be lett már tiltva. Akkor annyira csak nem jó.
2021. dec. 26. 22:43
 8/56 anonim ***** válasza:
94%

7

Sok országban az is be van tiltva hogy a nők szavazzanak. Aztán attól még nem.lesz legitim dolog.

2021. dec. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
94%

Gondolom akkor a valódi pénzt is be kellene tiltani? Hogyan tovább? Újra cserekereskedelem?

Az Alza-nak majd az okostelefonért cserébe kukoricát adsz?

2021. dec. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:
Nem kell ki forgatni a szavakat azért mert valami nem tetszik. Csomó ország betiltotta már nem csak az elmebetegek.
2021. dec. 26. 22:54
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!