Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Feladtam egy ajánlott, elsőbbs...

Feladtam egy ajánlott, elsőbbségi levelet Németországba, a nyomkövetés nem működik. Elveszett a levél?

Figyelt kérdés

2021.12.29.-én feladtam ajánlottan, elsőbbségivel egy levelet Németországba. A postai nyomkövetés szerint azóta is "A küldeményt a feladótól átvettük 2021.12.29" a státusza a levélnek.... 2270 Ft-ot fizettem azért, hogy tudjam követni merre jár a levél, mert rettentő fontos nekem...eddig 5-ször hívtam a postát, hogy hol van a levél, de érdemli információt nem kaptam. Azt mondták, hogy aznap elment a levél, viszont akkor hol van? Mert a nyomkövetés nem frissül.

Járt már valaki így? Elveszett a levelem?



2021. dec. 31. 14:50
 1/10 BlackSword ***** válasza:
Valószínűleg már a nemzetközi kicserélőben....
2021. dec. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Értem, viszont a nyomkövetés miért nem frissül?

Korábban is küldtem már ajánlott-elsőbbségi levelet Németországba és ott azt is láttam, amikor a beérkezett a nemzetközi kicserélőbe a levél...

Baromira csalódott vagyok, mert nagyon drága dns mintát adtam fel egy Német labornak és most azt sem tudom merre van a levél...

2021. dec. 31. 18:08
 3/10 anonim ***** válasza:
nèzd meg a német posta nyomkövetési oldalàn is
2022. jan. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnos ott sem látok semmit :(
2022. jan. 2. 14:37
 5/10 anonim ***** válasza:
akkor áll a levél valahol. holnaptól indul csak a munkanap akkor kell majd figyelni
2022. jan. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
meg ha délután/este járatindítás után adtad fel akkor azt nem viszik csak másnap délután/este. Azaz 30án. 31én gondolom meg ott is csak 2ig dolgoznak. majd holnaptól már változik a státusza.
2022. jan. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Állítólag 29.-én elindult a levelem a postáról, mert 17:00 óráig viszik el az aznapi feladásokat, én meg 14:52-kor adtam fel. Csak nekem olyan fura, hogy semmi mást nem látok még mindig, csak a felvételt, pedig ajánlottan, elsőbbségivel adtam fel. :(
2022. jan. 2. 16:12
 8/10 anonim ***** válasza:
hali. változott a levél státusza?
2022. jan. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos változatlan... :(

Írtam a postának és kerestetik a levelet... Nem tudja senki megmondani, hogy meg lesz-e.

2022. jan. 4. 14:39
 10/10 anonim ***** válasza:
hát igen, így akkor esélyes hogy elveszett :(
2022. jan. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!