Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 43 éves közigazgatásban...

43 éves közigazgatásban dolgozó fix keresettel rendelkező férfi vagyok. Lakást szeretnék vásárolni kb.8-9mFt értékben. Milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés
Nemrég elváltam, a jelenlegi lakás fele az enyém, valamint a szülői ház is az enyém lesz, de jelenleg benne él a 85 éves édesapám. A két tulajdon együttes értéke kiteszi a 8-9mFt-ot, de mire hozzájutok az még évek kérdése is lehet. Nekem viszont most kellene megoldás, hogy ne kelljen az exemmel egy fedél alatt lakni, illetve tovább tudjak lépni.
2010. szept. 8. 10:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Első körön az exed fizesse ki neked a ház felét. Ha nem tudja, akkor adjátok el, gondolom, úgyis kötődnek hozzá rossz emlékek. Így máris lesz pár millád, mondjuk 4-5 biztos. Akkor meg máris kevesebbet kell fölvenned, ami szerintem sima ügy lesz. Főleg ha régóta dolgozol a közigazgatásban és viszonylag magas a béred.
2010. szept. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha így lehetne egyik napról a másikra, nem is nagyon lenne kérdés, de ez is bele telhet 1-2-3 évbe. Vagy ki tudja mennyibe.
2010. szept. 8. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!