Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Férfi borotvát hogyan borítéko...

Férfi borotvát hogyan borítékoljak, hogy ne sérüljön, ha Vaterán sikeresen eladtam?

Figyelt kérdés
Egyáltalán fel lehet adni levélként? Vagy hogy megy ez?
2011. jan. 18. 11:50
 1/1 anonim válasza:
szia! szerintem fel lehet igen. nekem az egyik barátnőm külföldön él és mindig küldünk egymásnak csomagokat. Van olyan kis pufis nejlon papír szerintem olyanba csomagold bele tedd be egy dobozba de tegyél köré ilyen vattákat vagy kis papírfecniket jó sokat hogy ne sérüljön. a dobozt csomagold be egy fehér lappal vagy bármivel amin látszik az írás hogy hova küldöd raksz rá bélyeget beviszed a postára és feladod . DE jól csomagold be mert nem kímélik sajnos ezeket:S
2011. jan. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!