Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van olyan hely ahova félre...

Van olyan hely ahova félre teszem a pénzemet és x ideig nem nyúlhatok hozzá? És nem tudnám kivenni?

Figyelt kérdés
Az a baj ha elérhető a pénzem akkor mindig elköltöm 😅
2022. jan. 7. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeségre nincs gyógyszer! Nincs olyan banki megtakarítás, amit ne lehetne feltörni.
2022. jan. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Elképesztő, már a sokadik ilyen kérdés, ezek szerint van piaci igény ilyen szolgáltatásra.


“Fél, hogy elkölti a pénzét? Itt a megoldás. Helyezze el nálunk 2% díjért és mi garantáltan nem adjuk ki önnek 10 évig akkor sem ha térden csúszva könyörög érte. Mi közben befektetjük és zsebrerakjuk a hasznot. A 10. év végén hozzáférhet az eredetileg nálunk őrizetbe adott pénzösszeghez, vagy hosszabbíthat kedvezményes 1%os díjjal” :D

2022. jan. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az segített, hogy simán befektettem. Tőzsdén nem nyúlok hozzá, viszont ha valamihez nagyon kéne gyorsan elérhető.
2022. jan. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Add ide nekem.
2022. jan. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Bankban lekötöd mondjuk 5 évre. Mire lejár, a kamatból tudsz venni egy használt biciklit.
2022. jan. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 Ja, feltéve, hogy leköt vagy 400 ezret. :D
2022. jan. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#5 Ilyen melyik bankban van? Amiről én tudok, annak a kamatából egy használt rágót se tudna venni. :D


Egyébként ha csak annyi a cél, hogy ne a folyószámlán legyen, amiről bárhol, bármikor elköltheted, akkor tényleg jó a lekötés. Viszont akkor már érdemesebb kis kockázatú befektetésbe tenni (állampapír), az legalább hoz pár százalékot. Plusz költséggel jár, ha idő előtt veszed ki, valószínűleg így nem nyúlnál hozzá, ha nem muszáj.

2022. jan. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó hát azt hittem milliós összegről van szó :D
2022. jan. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!