Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék segítséget...

Nagyon szeretnék segítséget kérni! Mit csináljak? :) Milyen munkát tudtok, amihez érettségi elég és nem kell nyelvtudás? Bármilyen munka érdekelne, nagy szarban vagyok. Elbesztettem a munkámat, sokáig nem volt mert ápolni kellett a szüleimet . SOS

Figyelt kérdés
SOS kéne számlákra pénz , ki fogják kapcsolni ha nem fizetem be

2022. jan. 10. 10:47
 1/6 A kérdező kommentje:
LINKELJETEK be nekem ilyeneket, köszönöm nagyon
2022. jan. 10. 10:48
 2/6 anonim ***** válasza:

Mit kapcsolnak ki?

Mit dolgoztál eddig?

Mihez értesz?

Hol a bánatos francban laksz?

2022. jan. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Attol felek h a kozmuveket kapcsoljak ki. Ezert is kene sos melo.


Erettsegim van. Mindent meg tudok tanulni, gyorsan es jol gepelek. A mobilomon nincs ekezet.


Dolgoztam, irodaban, szinhazban, csomagolo is voltam


Bp-en elek.

2022. jan. 10. 11:17
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát bocs, de ha Bp-en nem találsz magadnak egyedül munkát, akkor ott már nagy baj van...

Facebook csoportok, pl. "Budapest munka állás szitkozódás nélkül", rengeteg takarító állás, eladó hiány van Vatera, Jófogás álláshirdetések, stb.

Irodai munkát, kényelmes fűtött helyen nyilván nehezebben fogsz találni, de ha az ember bajban van, akkor nem válogat a munkák között.

2022. jan. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elmesz gyarba...
2022. jan. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Futár
2022. jan. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!