Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kérelmezhetünk egyszeri segélyt?

Kérelmezhetünk egyszeri segélyt?

Figyelt kérdés
Tesóm 70.000 ft-os fizetést kapott, mert előzőhónapban sokat volt táppénzen. Én munkanélkülin vagyok és a bevételem így 107.000Ft. Van-e rá esély, hogy részesülnénk benne? Olvastam,hogy megkell indokolni is. Egyik ismerősöm alkalmi munkákból él es Ő a járványhelyzetre hivatkozva, megigényelte es meg is kapta.

2022. jan. 12. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
2022. jan. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bocs, 1-es, de ezt nem fogják megkapni, hiszen ez nem hosszan tartó betegség, ha 70 ezer ft fizetést kapott, akkor azért valamennyit dolgozott.


Kérdező,az önkormányzatnál próbáljatok meg valamilyen segély iránt érdeklődni, de azért az igazat megvallva 2 emberre 177 ezer ft nem az az összeg, ami nagyon indokolná a segélyezéseteket.

Sajnos sokan ennél lényegesen kevesebből élnek :-(

2022. jan. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondtam hogy megkapják, csak belinkeltem ezt mint általános tájékoztatót. De igen, tényleg kicsit meredek hogy ennyi bevétellel rendelkező személynek adnának.
2022. jan. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!