Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha be küldök egy selfit egy...

Ha be küldök egy selfit egy cégnek amin tartom a személyim a kezemben, azzal vissza tudnak élni?

Figyelt kérdés
Ezt kérik hogy felvegyenek dolgozni. Onlineallas chat moderátor munka. Az emberek azt írják itt is, ki fizetik az elvégzett munkát tisztességesen. Sajnos nem nagyon más választásom. Itt kevés munka van, és nem hívtak be amikre jelentkeztem. Ha elfogy a pénz akkor kénytelen leszek felköti magam. Mert közmunka semmi nem ér. Szóval ekkora a baj. Azt tudom hogy fizetnek szerintetek akkor be küldjem ezt nekik hogy felvegyenek? Fő kérdés. Személyi igazolványról készült képpel, illetve egy olyan képpel ami selfi és tartom a személyit vissza tudnak e élni? Ha igen milyen módon?? Trollok kimeljenek.

2022. jan. 12. 11:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Mert akkor azt lehetne csinálni hogy közmunka plusz ez a munka menjen egyszerre. Haza jövök kozmukarol aztán csinálom ezt
2022. jan. 12. 11:06
 2/5 anonim ***** válasza:

Fura. Azonosításnál nem képet szoktak kérni, hanem élő videochat/videokonferencia során kell bemutatni. Persze nyilván azt is lehet rögzíteni.

Olyan sok helyen megvan már a személyi igazolványod száma és adatai. Csak gondold végig, hogy hány helyen kellett már megadnod.

Ha egyébként jókat mondanak a cégről, akkor oké.

2022. jan. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Es megis mivel elnenek vissza? Semmi vesztenivalod...
2022. jan. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy valaki bejelentsen szükséges még a TAJ számod, az adóazonosítód is, meg a lakcímed, plusz a fizetéshez a bankszámlaszámod is. Ha csak a személyit kérik az gyanús, bár gondolom csak azért szeretnének a meglévő adatok mellé látni egy fényképes igazolványt is, hogy tudják, hogy te vagy te és nem más irataival akarsz visszaélni.
2022. jan. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó köszönöm. Én ilyesmire gondoltam hogy hitelt felvenni nevemben online vagy bármi. Bár az ennyivel biztos nem működne.
2022. jan. 12. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!