Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nincs még ott a levél?

Miért nincs még ott a levél?

Figyelt kérdés
Sziasztok, már kiirtam egyszer, de azóta se változott. Még mindig nincs ott, ez normális? Kezdek aggódni miatta... Még decemberber 30-án került feladásra a fél kilogramm alatti levelem amit szerbiaban küldtem és még mindig nincs ott... Elsőbbségi levélként került feladásra, így eléggé félek,hogy már elveszett szerintetek?

2022. jan. 12. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit kudltel benne? Siman lehet a posta gyanusnak velte es kidobta
2022. jan. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egy ajándékot barátnőmnek. Pulcsi.
2022. jan. 12. 20:29
 3/9 A kérdező kommentje:
És ajándék csomagolásban volt. Feladva.
2022. jan. 12. 20:30
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyszer? Kb a 4. kérdésed
2022. jan. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Többször kérdeztem már, de akkor máshogy és más is volt. Ez viszont a 2. Kérdésem erről a témáról
2022. jan. 12. 21:13
 6/9 anonim ***** válasza:
hátha simán elsőbbségivel küldted akkor arra kb szerintem vethetsz is egy keresztet...
2022. jan. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:/ sima elsőbbségivel küldtem. 1000 forinttal lett volna drágább, és nyomkovetni tudtam volna. Ez az én bajom sajnos://
2022. jan. 14. 12:46
 8/9 anonim ***** válasza:
en is jartam igy par éve, azóta semmit nem küldök igazolás nélkül. sógoromnak akartunk Angliába feladni karácsonyra édességeket, persze sima elsőbbségivel, hisz azt mondta az ügyintéző az az olcsóbb és persze az is odaér. de szerintünk már a postáról sem jutott ki...
2022. jan. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Most sincs ott , mi lehetett vele
2022. jan. 17. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!