Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Postán csomagautomatába max...

Postán csomagautomatába max mekkora méretű és tömegű csomagot lehet küldeni?

Figyelt kérdés
2022. jan. 18. 14:20
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Nézted már a posta honlapján? Ja, biztos nem, mert akkor nem kérdeznéd...

[link]


50 cm*31 cm*...cm

A harmadik méretet keresd ki a honlapon.

2022. jan. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A csomagautomatás részt nem találtam, csak a csomagküldéseset, ahol max méret nem volt megadva, de köszönöm, hogy segítettél kedves vagy :)
2022. jan. 18. 14:32
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Nem találtad???? Mit írtál be a keresőbe? Zeller? Láthatod a címet, CSOMAGAUTOMATA.

Most komolyan, egyre szaporodnak az efféle kérdések, titeket senki nem tanított meg keresni? Érdeklődni? Olvasni?

2022. jan. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Miért idegeskedsz? Feltettem egy kérdést, ha nem bírod ezt feldolgozni akkor ajánlom szakember felkeresését. Megértem a frusztrációdat, de képzeld nem mindenkinek megy olyan szuper jól az internet kezelése, mint neked. Sajnálom, ha nagy traumát okoztam neked ezzel
2022. jan. 18. 14:37
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

De komolyan...

Beírtam a googleba hogy "posta csomagautomata", az első találat megadta a választ a kérdésedre.

2022. jan. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem nem adta meg. Ez nyílván téged most nagyon felhúzott :)
2022. jan. 18. 14:47
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem "kedves" anonim!

Mielőtt kioktatod a kérdezőt megnézhetted volna a " [link] weboldalt!

Valahol a sokadik oldalon szerepel egy KÉRDÉSBEN(!) az általad is titkolt adat!

Idézem: "Azt olvastam, hogy az automatába címezhető csomag maximális mérete 50x31x35 cm lehet. Feladhatok 40x40x6 cm-es csomagot?"

2022. jan. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7: Tehát akkor megtalálható volt a válasz a kérdésre a google első találatán, vagy nem ?????
2022. jan. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves #7, ha az ember nem funkcionális analfabéta, akkor ha nem találja meg elsőre az oldalon (miért is lenne, rengeteg információ van ezen az oldalon, esetleg érdemes böngészni oldalon belül is)

akkor ott a következő fül: 'Ilyen egyszerű a csomagautomata használata!'

[link]


És lám-lám, kicsit lejjebb görgetve ott virít:

Az automatáknak 3 féle rekesze van, azokba kisebb csomagok is feladhatók:

- S (max. 31x25x7 cm),

- M (max. 50x31x16 cm),

- L (max. 50x31x35 cm).


Különben nem egyedi a kérdező kérdése, kutatások bizonyítják, egyre több a funkcionális analfabéta kis hazánkban, ami sajnálatos módon az állami oktatás számlájára írható. Egyre többen nem tudnak tisztességesen írni, olvasni.

2022. jan. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ő várja a sültgalambpostát. :D

Tényleg szánalom ez a sok felesleges kérdés, amit egy pillanat alatt maga is megtalálhat bárki. Ennél már csak az a rosszabb, amikor azt kérdezik, hogy ki nyeri a 3000-es olimpiát 200m úszásban.

Mintha fizetnének a kérdésért.

2022. jan. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!