Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi SZJA-t vársz vissza a...

Mennyi SZJA-t vársz vissza a jelenlegi intézkedéseknek köszönhetően, és mire fogod felhasználni?

Figyelt kérdés
Van már vele konkrét terved?
2022. jan. 19. 10:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%
Válts adónemet, akkor nincs büntetőadó.
2022. jan. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%
Persze, csak ügyfél se…
2022. jan. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
75%
Laktózérzékenység adókedvezményt kapok csak vissza, az 100 ezer Ft egy évre. Berakom a lakás gyűjtős számlámra. Nem olyan sok ez, de azért segítség.
2022. jan. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
34%
Konkrétan semmit. Fogságban, kényszer hatására nem szaporodok, így nem érek semmit az államnak
2022. jan. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
24%

Nekem jár a 809 ezer, jóval több adót fizettem be, de ugye ennyi a max.

A férjemnek is jár a max,de ő igénybe vette az 1 gyerekre levőt évközben, így lejön neki -120e. Marad 689 ezer.

Plusz kaptam nemrég egy 2 milliós jutalmat, még az is megvan.

A tervem felújítás vele, villanyvezetéket cserélünk, laminált padlót, festés, konyhaburkolás. Visszaigényeljük rá a felújítási támogatás felét, abból meg konyhabútor lesz új.

Ja és nyáron elmegyünk 3 hétre Spanyolországba.

Szóval ilyesmikbe lesz fektetve.

2022. jan. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!