Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol lehet kriptovalutát venni?

Hol lehet kriptovalutát venni?

Figyelt kérdés
Melyik a legmegbízhatóbb oldal ahol tudok cryptot venni? Csak annyit szeretnék,hogy kb 100 ezer forint értékben veszek cryptot,és várok vele,hátha felmegy az ára,és eladom.Nem igazán vagyok otthon a témában,de szeretnék róla sokkal többet tudni,szívesen elfogadok tanácsokat. Sok tiktok videót látok cryptoval kapcsolatban,és mivel egy komoly bányászgépet építeni nincs pénzem egyelőre,így úgy gondoltam,hogy egy kicsit befektetek cryptoba,hátha profitálok egy kicsit. Tudom 100 ezer nem sok,de ez nem vágna földhöz,ha elveszteném az egészet. A coinokba se vagyok nagyon otthon,azt tudom hogy a bitcoinba,és az etheriumba a "legbiztosabb" fektetni elvileg,de ha jól tudom,akkor ezeknek most eléggé lement az ára,legalább is a bitcoinnak. Aki ért a témához,szívesen elfogadnám a tanácsait,hogy miylen coinokba,és hogy érdemes fektetni.És ha veszek egy coint,és szerencsém van,és mondjuk felmegy az ára 2-3 szorosára,akkor érdemes-e egyből eladni,hogy nehogy megint visszaessen,és akkor bukok,vagy mégtovább várni,amíg mondjuk felmegy 10-szeresére?

2022. jan. 24. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Kraken olcso de sose volt meghackelve

Coinbase draga es mindenki ismeri

Binance nekem az utalasaimat el se fogadjak :( de amúgy olcso

2022. jan. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Binance


Privátban tudok linket adni, amivel olcsóbb

2022. jan. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Localbitcoins, magyarul chatelhetsz közben az eladoval
2022. jan. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Binance-t ajánlom.

De a Kraken, Coinbase, Kucoin, Bybit, FTX is jó.

Sőt, ha hosszútávon akarod tartani simán vehetsz a walleteddel (szoftveres esetén pl Trust Wallet vagy Safepal) is (bár eladáshoz ki kellesz utalni tőzsdére).

SOL, ONE vennék most.

2022. jan. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hogy hol kereskedj, ajánlottak eleget.

Én a Revolutot és az eToro-t használom.

Az eddigi tapasztalatok alapján, ha a főbb kriptók értéke duplázódik, akkor jobban jársz, ha eladod és átforgatod a pénzed másba. A kisebb, ismeretlenebb kriptóknál, mint pl. BAT, ATOM, MANA stb. érdemesebb tovább várni, míg többszöröződik az értéke.

Azt is vedd figyelembe, hogy ha eladod a következő évben a nyereség után 15% adó jön.

2022. jan. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!