Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Binance-n közveltenül forintér...

Binance-n közveltenül forintért tudok venni kriptot?

Figyelt kérdés

Úgy láttam, hogy a buy-nál ott van a forint is. Ez azt jelenti, hogyha regelek, akkor forintért is tudok venni kriptovalutát?

Adott esetben kiutalni is ilyen egyszerű vissza a számlára?



2022. jan. 23. 08:29
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Igen, igy van, es kiutalni is ilyen konnyu
2022. jan. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor nagyon jó, ezt nem gondoltam volna, régen nem lehetett. Közvetlen kártyáról feltöltésnél nagy költséget felszámol amúgy? Illetve kiutaláskor.
2022. jan. 23. 08:43
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Siman meg tudod nezni az oldalon... Ha googlet nem tudod hasznalni akkor ne kriptozz
2022. jan. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem írja ki értelmesen, be kell jelentkezni hozzá, addig már pedig regelni sem fogok, amig le nem írja valaki értelmesen tizedre pontosan, mi mennyibe kerül. Nehogy már én erőltessem meg magam feleslegesen. Elég volt ezt a sz.rt elolvasni 500 cikkben, meg 2 könyvben hogy micsoda xD. Csak poénból akarok berakni annyit, amit nem sajnálok.
2022. jan. 23. 08:55
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

A hozzad hasonlokat olvasni es googlet hasznalni kell megtanítani mert egy ilyen egyszeru dolgot nem tudsz 2 perc alatt meggooglizni :)


Hiaba szolsz meg masokat, de tenyleg binance credit card fee-t beirod es egybol megvan... De na, masok a benak mert te ennyit se tudsz :))

2022. jan. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Tisztázzuk: ez egy sz.ros kérdező oldal. Itt ha felteszek egy kérdést, te vagy konkrétan megválaszolod, vagy nem válaszolsz, de ha csak papolni tudsz, inkább eltakarodsz. Azért nehogy már a sz.r húzza le a wc-t! El van itt tévedve pár ember.


Te is ahelyett, hogy a nyomorult életedből elcsesztél eddig kb 3 percet arra, hogy 3 választ írj kioktatásnak egy anonim oldalon, és még mindig a kérdést olvasod, kb. 5 másodperc lett volna leírnod egy retkes számot, amit kérdeztem. Ha nem tudod, nem kell mellébeszélni, meg papolni, hogy ott a google, mert ennek semmi értelme ezen az oldalon, ami meg ezért van itt, hogy kérdezzek és választ kapjak. Valszeg azért kérdeztem itt, mert nem volt kedvem megnyitni a googlet, mert így döntöttem, és ehhez volt kedvem, hogy itt írjam ki. Ha nem tudsz válaszolni, akkor nem okoskodsz, hanem törlöd a listádból a kérdést, és eltűnsz. Ilyen egyszerű. Itt nem az a kérdés, hogy mit tusok, meg mit nem tudok. Ismerem a googlet, tudom használni, de úgy döntöttem, hogy sz.rok rá, itt írom ki. Ennyi.

2022. jan. 23. 09:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én régóta használom a binance-t. 1,8%-2% a költség kártyás vásárlásnál. Az első válaszolót nem értem, de binancen sajnos régóta nem lehet kiutalni, és venni is csak euroért tudok én pl... Kiutalásnál egyszerűen le van tiltva a kártyám és nem engedi.
2022. jan. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
# Teljesen igaza van, mit hisztizel? Ha erre képtelen vagy egyáltalán nem való neked a kripto. Tudod néhány dologhoz szükség van némi intelligenciára.
2022. jan. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
* #6
2022. jan. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

"Tudod néhány dologhoz szükség van némi intelligenciára."


Több van, mint neked, hidd el. Kár volt idekérődznöd neked is. Ez egy retek kérdező oldal, itt ha én kérdezek, te vagy válaszolsz vagy nem okádsz ide. A stílusom meg a sok nyomorult miatt ilyen, PONT.

2022. jan. 24. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!