Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ezeket az ingyen elvihető...

Ezeket az ingyen elvihető cuccokat hamar elviszik?

Figyelt kérdés

Ha kiteszek így valamit a netre, hogy ingyen elvihető, akkor számíthatok arra, hogy nem kell sokáig tárolnom, mert egy-kettőre ott lesz érte valaki?


[link]


2022. jan. 31. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nagy városban laksz és sokan vannak érdeklődők a körzetedben akkor hamar elviszik az ilyeneket. Egyébként ha kis vidéki faluban akkor esélytelen szinte.
2022. jan. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Budapest, szóval a lélekszám nem probléma. Látom, azért hasonló facebookos csoportban írják, hogy ha nagyobb dologról van szó, akkor többen is jönnek feleslegesen, mert "kisebbnek gondolták", és inkább mégsem viszik el:


[link]

2022. jan. 31. 20:36
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Mi anno olyan üzenetek kaptunk, hogy el tudjuk-e szállítani meg hasonlók. Aztán, amikor mondtuk, hogy nem, akkor hallgathattuk, hogy de ő így beteg meg úgy nincs pénze.

Volt, hogy egy régi, de működőképes mosógépet hírdettünk ingyen elvihetőre. Kérdezték, hogy le tudjuk-e vinni a negyedikről. Mondtam, hogy nem, a feleségem egyedül van otthon. Erre jött, hogy dehát értsük meg, hogy a férjének fáj a dereka és segítsünk már. Aztán hirtelen elhatározásból meghírdettük 20 ezerért. Másnap jöttek és vitték el.

2022. jan. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3: érdekes, szóval ezek szerint ilyen cipelős dolognál érdemes lehet valami árat megadni akkor is, ha ingyen adnád, hogy ne zaklassanak azok, akik még az ingyen cuccot is veled szállíttatnák
2022. jan. 31. 20:49
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Nekünk sajnos ez a tapasztalat.
2022. jan. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha nem szemetet hírdetsz, akkor elviszik a dolgokat. Esetleg ingyen adom/cserélem fb csoportokban még gyorsabban is.

Mi lecseréltük a szekrény sort, fb csoportba ki a régi szocreál bútort. Mondtuk, h szállításban nem tudunk segíteni, vagy megoldják vagy viszi más.

1 a fontos, írj le mindent amit tudsz a termékről, sok időt kímélsz meg ezzel. Mindenbe bele kérdeztek, mélység, magasság, súly, típus, gyártási évszám, az olyanoktól elköszöntem, h bocsi viszi más. :D

2022. jan. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez a hungarocell hirdetés legordítva:

@Vidd el a szemetem, mert nem akarok a hulladékszállításért fizetni.


Na az ilyeneket nem viszik el

2022. jan. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Miskolcon majdnem 1 hónapig hirdettem.. Odairtam hogy TUZELONEK.. Hat mindneki a méretet kérdezte, meg a zsaner milyen.. Mondom ez inkább tuzelonek valo, meg en voltam a szar.. Nagy nehezen vitték el 1 hónap utan.

Parkettát is hirdettem ingyen (!!) hany nm, milyen fajta, mekkora, milyen színű,mivel volt kezelve. Azt hittem szegénység van, de megse kellett sok embernek a tüzelő. Azt is nehezen vitték el, pedig szallitasban is segítettem volna. Ha aznap nem vitték volna el kivagtam volna a kuka melle

2022. jan. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer régebben éppen pakoltunk ki pár régi szocreál bútort és lepukkant háztartási gépet az akkor vett családi házunkból. Meglátta a ház előtt elhaladó lomis testvír, egyből odarohat és becsöngetett, kérdezte hova visszük a gépeket. Mondtuk, hogy kidobni. Óóóóó, hát ki ne dobja főnök, fél óra és itt vagyok a sógorral elvisszük mi. Ez több mint egy éve volt, azóta is jönnek.

Sajnos nagyon sokszor tapasztalom én is, hogy az ingyen elvihető dolgoknál sokkal szőrszálhasogatóbb "vevők" jelentkeznek.

A legpofátlanabb akivel találkoztam az volt, amikor régi beltéri fa ajtókat és tokokat (barbárul kibontva, már nem felhasználható formában, szóval tüzelőnek) kiraktam ingyen elvihetőre, és jelentekzett egy manus, hogy ő pénzért (tehát úgy, hogy én fizetek neki az elszállításért!!!!!) elvinné...

2022. jan. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Hintalow ***** válasza:

Nekem is ez a tapasztalatom, az ingyen elvihető cuccra olyanok jönnek, akiknek csak azèrt kell, mert ingyen lenne, ès jön a variálás: milyen, mekkora, szèt tudom e szerelni, le tudom-e vinni, el tudom-e vinni stb.

Jobb minimál áron árulni, hacsak nem tènyleg valami nem működő/szemètrevaló cuccról van szó,

jobban ès kevesebb macerával elviszik kis pènzèrt, mint ingyen.

2022. febr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!