Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Telefonos átverés! Hogy lehet...

Gyulusss kérdése:

Telefonos átverés! Hogy lehet visszaszivatni?

Figyelt kérdés

Ma délután felhívott egy fickó, a nevére nem emlékszem, hogy nyertem egy telefonos sorsolásan 1200000 ft-ot. Valamit mondott, hogy 3 órán belül valamit kell csinálnom, gondolom ez az a dolog, hogy 10 ft-os feltöltő kártya számát diktáljam be.Végüli csak a nevemet tudja, mert bemutatkoztam, azt hittem, a cégtől hívnak.

A lényeg az, hogy mondtam, hogy visszahívom, mert rossz a vonal. A kérdésem az hogy meg lehetne szivatni valahogy a mocskot?

A száma:30/4082298


2010. szept. 10. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Regisztrálj ezzel a telefonszámmal néhány orosz társkereső oldalon.
2010. szept. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!

NAGYON Jó ötletet adtál!

LOOL

2010. szept. 10. 15:03
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Így már engem is hívtak, csak én 2milliót nyertem. Szerintem irasd fel emeltdíjas szolgáltatásokra.
2010. szept. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De ugye nem dőltél be?
2010. szept. 10. 15:28
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Felhívtam a számot és azt mondta én is nyertem! Hihetetlen !!!
2010. szept. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Réti bubuzér ***** válasza:
Itt a GYIK oldalon is van pár ilyen emelt szintű sms reklám... pl a túrórudis, de gondolom a többi is ilyen :D
2010. szept. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Légyszi írjatok akkor nekem olyan emelt díjas szolgáltatásokat, ahol csak a telószámot kell megani neten.


Válaszoló, aki felhívtad.

Milyen szöveggel hívtad fel, mit mondtál neki?

2010. szept. 10. 16:06
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Olyan nincs, csak ha visszaküld egy SMS-t amivel feliratozik valamilyen szolgáltatásra.
2010. szept. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
Keressél ilyen homoerotikus oldalakat, ahol hirdetést lehet feladni, aztán írj be valami szívhezszólót, hozzátéve, hogy ezt a telószámot hívogassák a cicafijúk éjjel-nappal.. :P
2010. szept. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!