Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Termékbemutatós átverés. Van...

Termékbemutatós átverés. Van megoldás?

Figyelt kérdés

Nagyszüleimet alaposan átverték egy termékbemutatón. 320.000 forintért megvettek egy csomó semmit nem érő eszközt, ami a termékbemutatósok állítása szerint több millió forint értékű...

A kérdésem az lenne hogy ebben az esetben tudunk még valamit tenni? Olvastam olyat hogy 8 napon belül ha visszaküldik a termékeket el lehet állni a vásárlástól. Ez igaz lenne? Érdemes lenne ügyvédhez fordulniuk?


2011. okt. 2. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Fogyasztóvédelem
2011. okt. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


van 8 napos elállás


de a termékeket azonnal küldjétek vissza!


csak így érvényes az elállás


amúgy az se mindegy mit írtak alá (szerződés) nagyszüleid..

2011. okt. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

az elállásról levelet mellékelni a termékek mellé, tértivevényesen feladni.

320ezernél én rászánnék egy tizest egy ügyvédre, hogy jogilagbiztos rendben legyen adolog

2011. okt. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Próbálkozz a jogiforum.hu -n.
2011. okt. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnálak téged kérdezö de az igazat megvalva ugye ugyanaz duma hangzik el ott a termékbemutaton hogy a vásárlástól számitva megvan mennyi nap alat viszik ki céges autóval a megrendelt terméket vagy van ahol odaadják ha meveték nemigazán tudtok tenni semmit a termékbemutatosók kiveteték a csalit a nagyszüleid meg megeték a csalit D Esetleg egy ügyvédhez ha elmentek és részletre vagy kézpénzre vették ezt az árut ? Tudod én nemdölök be ezeknek az árusoknak mondja

1 megelözhetem a betegség kialakulását megmarad az egésszégem kevés esély a rákra DE azt nem mondja az elöadó hogy a rák is emberi hanyagság miat is alakul ki mert régen szinte mindent szörp lekvár elöállitotak ? Most az edényre fogják.

2 Mondja : Aki akar tenni az egésségéért megtudja vásárólni az edény paplan stb termékat jóval kevesebb pénz kell gyógyszere orvosokra, na akkor jövök én józan ésszel van egy havi bevételem aból rezsit feladom + kaja ruha a másik megtakaritot pénz johogy nem ezeknek a adom a pénzem ??? Majd a fejemre szakad a tetö beesik az esö érted ara kell a pénz a tatarozás se olcso buli

3 látatlanba meg egyáltalán semmit nem venni és nemkell hinni nekik a mesét én tudod mit csinálok ? Halgatom az mp3 lejátszom levanak szva ennyi.

2013. dec. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Idetévedtem.

Egyetértek. Nem szabad hagyni ilyeneket. Gondolom, azóta megnyugtatóan rendeződött az egész.

Bevallom, az utolsó válaszadó üzenetét, alig bírtam elolvasni. Vagy nem magyar az anyanyelve, vagy egyáltalán nem járt iskolába. Nem csak a helyesírásra gondolok, hanem a butaságokra, amit leírt. (pl hogy a rák hanyagság miatt alakul ki. Neki üzenem, és mi van akkor a kicsi gyerekekkel, akik rákosak lesznek? Ők biztos, nem ittak, nem dohányoztak, nem tömték magukat minden nap hamburgerrel.

2013. dec. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

#6.

Szerintem #5-ösk ifigurázta a termékbemutatón hallható dumákat...

2020. nov. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!