Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek megpróbálják újra...

Szerintetek megpróbálják újra kézbesíteni ?

Figyelt kérdés
ma jött volna a nyakláncom de a férjem nem volt képes felvenni a telefont igy a futár nem tudta kihozni reménykedem benne hogy holnap újra megpróbálják kézbesíteni.pár Km re van egy másik városba a postán igy a posta kocsi reggel 8kor indul de fogalmam sincs hogy megpróbálja e újra szerintetek?

2022. febr. 7. 19:03
A kérdező szavazást indított:
meg próbálják még egyszer kézbesíteni
nem kézbesítik többet
19 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
Postása válogatja. A miénk nem is telefonál, csak bedobja az értesítőt. Ha jó fej, akkor másnap újra megpróbálja (elvileg ha jól tudom meg is kell).
2022. febr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Van nyomkövetőkódod? Az alapján én a helyedben megnézném, most hol van, és holnap reggel első dolgom lenne, hogy odamegyek.

Férjednek meg megmondanám, ha addig, amíg én ezt a körömet teszem az adott postára, addig jönne, akkor kutya kötelessége átvenni a csomagot.

Amúgy elvileg lehet, hogy igen, de az is lehet, hogy nem.

2022. febr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Most GLS vagy MPL?
2022. febr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem tudom de elvileg posta kocsi .
2022. febr. 7. 20:24
 5/8 A kérdező kommentje:
MPL
2022. febr. 7. 20:26
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Akkor posta nyomonkövetésen szèpen megnézed
2022. febr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ide a küldeményazonosító szép nagy, zöld rubrikájába beütöd a teljes kódot,egészben, a rendszer pedig azonnal kiadja, hol, merre jár épp a küldeményed.

2022. febr. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hány alkalommal próbálják meg kézbesíteni a csomagot?


A Posta a küldeményt a címhelyen egy alkalommal kísérli meg kézbesíteni. Sikertelen kézbesítés esetén az értesítőben szereplő postán átvehető a csomag 10 munkanapon belül.


[link]

2022. jún. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!