Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valós, hogy külföldön nagyobb...

Valós, hogy külföldön nagyobb a követelmény a munkahelyeken?

Figyelt kérdés
redditen olvastam nemrég egy posztot ami alatt többen is erről beszéltek. már több napja, talán egy hete is, hogy láttam, nem tudom hol így nem tudom belinkelni, de szarkasztizáltak is azzal, hogy amit magyarországon dolgozol egy munkakörben az a töredéke annak amit külföldön ugyanabban elvárnak.

2022. febr. 9. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Hülyeség, csak ezzel próbálják megmagyarázni, hogy miért ilyen szarok itthon a fizetések.
2022. febr. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Baromsag. Svajcban dolgoztam 8 evet, volt olyan munkahelyem, ahol konkretan semmit se kellett csinalni, csak a kamuzas ment egesz nap. Oke volt olyan is, ahol magasak voltak a kovetelmenyek, de ez a valtozatossag itthon eppugy igaz.
2022. febr. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
valótlan
2022. febr. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 BeefEater ***** válasza:

Ez marhaság. Amerikai kollégáim kb úgy dolgoztak, hogy 9-10 felé beszállingóztak, délben már mindenki ment ebédelni, ötkor meg már szinte csak én voltam az irodában. A mediterrán országokban nem közben ott a szieszta.

Szerintem ez valamennyire ország függő, nagyon cég és munkakör függő is. Ha szalag mellett dolgozol hajtani fognak, hogy meglegyen a norma. Ha szellemi munkát végzel akkor nem, mert minden értelmes vezető tudja, hogyha belehajszol abba, hogy 8 órán át dolgozz nem nőni fog a produktivitás, hanem csökkenni. Szóval ez relatív. Ráadásul: ha este tízkor a kádban jut eszembe a megoldás egy problémára akkor én dolgozom vagy nem?

2022. febr. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!